Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OneDrive (Jak to "Zgrabnie Ugryżć"?)
#1
0
Problem polega na tym z tą chmurą, że rclone nie radzi sobie z synchro dużymi katalogami (zdjęcia z ok 5 lat synchro 2 telefony z Windows Phone 8.1.2 i późniejszy Windows 10 for Phone-Ostatecznie Windows 10 Mobile), do buildu testowego Red Stone 1 później Odpuściłem, jako z oczywistych powodów nie opłacało mi się kupować, np. Lumii 950).Byłem w beta testach tego czegoś no i "Zarobiłem"za Free 30GB na Onedrive plus klucz Scalony z kontem Microsoft do Windows 10 Home. No ogólnie opłaciło się mi być testerem,patrząc obiektywnie....
    Tyle że nie dostanę się do tych zdjęć z Linuxa może z przeglądarki nie próbowałem ale to katorga...Najlepiej apka OneDrive na Andku to wszystko widzi na Win10 także z apki wersji Desktop ok...A Rclon mieli i się zawieszą.. Nudzi mi się przełączanie między systemami, a virtuala dla jednego bzdetu to szkoda fatygi...Wine także polega....
   Jest Lxsynck chyba nawet dysk google obsługuje ale płatny (zużyłem czas triala..) - rozważam subskrypcje jak nie będzie nic innego...
Nie mam żadnej koncepcji. Jak za free to tylko chyba dualboot pozostaje.
Pozdro Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości