Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bios Error, Mint 19
#11
0
Zainstalowałem Smartmontools z oficjalnego managera oprogramowania i .... nie widzę nawet gdzie mogę to uruchomić :-)
Odpowiedz
#12
0
Program "Dyski" umożliwia przeprowadzenie takiego testu.
Odpowiedz
#13
0
Być może ale nie widać wyraźnie gdzie tą komendę mam pisać :-)
Odpowiedz
#14
1
Better response on post RE: Bios Error, Mint 19Komendy zazwyczaj wpisuje się w terminalu...
W programie Dyski komendy "raczej" nie wpiszesz. Najwyżej możesz kliknąć w kilku miejscach.

EDIT:

[Obrazek: qIL5kzn.png]
Odpowiedz
#15
0
Słuchajcie... być może miało to coś wspólnego z faktem, iż mój ssd był prawie pełny z tego co zauważyłem. Teraz już przełożyłem sporo danych na hdd i zrobiło się znów prawie 200GB wolnego miejsca na ssd. Nie wiem czy to miało coś wspólnego z opisanym błędem ale na pewno było przypadłością współistniejącą :-)
Odpowiedz
#16
0
(27-01-2022, 12:25)InfiniteLove napisał(a): Słuchajcie... być może miało to coś wspólnego z faktem, iż mój ssd był prawie pełny z tego co zauważyłem. Teraz już przełożyłem sporo danych na hdd i zrobiło się znów prawie 200GB wolnego miejsca na ssd. Nie wiem czy to miało coś wsólnego z opisanym błędem ale na pewno było przypadłością współistniejącą :-)
 


 jest tak że jak pobierasz jakiś plik film to  możesz nie otrzymać informacji że jest za mało miejsca na dysku a zasysa wtedy komputer ci spowalnia a na drugi dzień nie możesz go uruchomić wystarczy jak trochę usuniesz z dysku i już będzie działał normalnie
Odpowiedz
#17
0
(27-01-2022, 13:13)Jogi napisał(a):
(27-01-2022, 12:25)InfiniteLove napisał(a): Słuchajcie... być może miało to coś wspólnego z faktem, iż mój ssd był prawie pełny z tego co zauważyłem. Teraz już przełożyłem sporo danych na hdd i zrobiło się znów prawie 200GB wolnego miejsca na ssd. Nie wiem czy to miało coś wsólnego z opisanym błędem ale na pewno było przypadłością współistniejącą :-)
 


 jest tak że jak pobierasz jakiś plik film to  możesz nie otrzymać informacji że jest za mało miejsca na dysku a zasysa wtedy komputer ci spowalnia a na drugi dzień nie możesz go uruchomić wystarczy jak trochę usuniesz z dysku i już będzie działał normalnie

Napisałem przecież, że właśnie tak zrobiłem... zrobiłem więcej miejsca na ssd.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości