Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja Firefoxa w Linux Mint 18
#21
0
Kod:
raczej nie będę miał pomysłów jak to naprawić.
Nawet mnie nie denerwuj.
Mam tego FF zainstalowanego na innym kompie pod Win10 32bit, gdzie jestem zalogowany i mam włączoną jego synchronizację zaktualizowaną wczoraj.
No to chyba najlepiej będzie wyp.... ić te dwie wersje FF w kosmos, wyłączyć Minta, włączyć Minta i zainstalować na czysto FF w tej wersji 98, do której link mi podałeś.
Jak wtedy się nie zaloguję na konto FF to znaczy, że ten Mint to jednak padlina.
Dobrze kombinuję?
Tylko mi podajcie jakieś polecenie do terminala typu purge lub coś takiego, tak żeby cały FF poszedł od razu do klopa.
AAAA..... i jeszcze to ppa mozilli to chyba też trzeba wywalić, bo jak to podaje, że FF jest aktualny przy wersji 88 to też jest bez sensu.
Odpowiedz
#22
0
Na razie spróbuj się zalogować na tym nowym FF do synchro.
Jeśli dobrze rozumiem, masz wszystko wyeksportowane ze "starego FF" z poziomu FF z Windows.
Jak pisałem wcześniej, spróbuj zmienić nazwę katalogu ".mozilla" w /home (pamiętaj o Ctrl+H). Nazwa, np. ".mozilla_OLD" i restart komputera. Teraz uruchom nowego FF i spróbuj się zalogować do synchro.
Używasz niewspieranego systemu i to jeszcze z antyczną, jak na obecne czasy architekturą. Będzie coraz gorzej, nie chce Cię martwić... Smile
Odpowiedz
#23
0
(07-03-2022, 19:48)yahoob3 napisał(a): Na razie spróbuj się zalogować na tym nowym FF do synchro.
Jeśli dobrze rozumiem, masz wszystko wyeksportowane ze "starego FF" z poziomu FF z Windows.
Jak pisałem wcześniej, spróbuj zmienić nazwę katalogu ".mozilla" w /home (pamiętaj o Ctrl+H). Nazwa, np. ".mozilla_OLD" i restart komputera. Teraz uruchom nowego FF i spróbuj się zalogować do synchro.
Używasz niewspieranego systemu i to jeszcze z antyczną, jak na obecne czasy architekturą. Będzie coraz gorzej, nie chce Cię martwić... Smile
Cześć yahoob3
Słuchaj - ja to wszystko już wcześniej robiłem i nie pomogło.
Byłem tak wk.... ny   Angry , że zrobiłem tak, jak napisałem. Wywaliłem wszystko. Firefoxa w wersji 98 nie dałem rady zainstalować z tego podanego przez kolegę z latarką linka. Jakiś czerwony pasek wyskakiwał. Bez problemu zainstalował się FF 97.0.2, bo taki jest najświeższy na stronie Mozilli dla mojej architektury i tego Linuxa. Logowanie na konto FF nie działa. Wrzucanie skrinów przez imgura nie działa. Uruchomienie strony forum elektroda.pl nie działa. Zainstalowałem jakieś Chromium przez menadżera aktualizacji i na nim strona elektrody czasami się uruchamia, a czasami nie. Synchronizacja z Chrome nie działa. Także w tym momencie ten system to padlina. Cry
Musiałem ochłonąć dwa dni. Dobrze, że mam jeszcze Chromebooka Lenovo 11e, który mi dup...ę ratuje.
Będę musiał przejść na 19-tkę ale to za parę dni. Mam nadzieję, że wizualnie i pod względem aplikacji nie różni się wiele od 18-stki.
Szczerze, to już od trzech lat w internecie siedzę na Chrome w Chromebuku i jest szybszy od Firefoxa, choć ma tylko 16GB twardego - można... można.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości