Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Drukarka Canon serii MG3600 nie drukuje dokumentów.
#1
0
Witam,
mam kolejną dziwną sytuację. Zainstalowałem niedawno LMDE5 i mam problem z drukowaniem. Mam drukarkę Canon serii MG3600. Przy wszystkich poprzednich wersjach Minta dodawałem tę drukarkę z listy dostępnych w systemie i od razu działało poprawnie. Teraz nawet nie muszę szukać tej drukarki, system sam ją wyszukuje (jest zalogowana w sieci wifi). Puszczam dokument do drukowania i nic, żadnej reakcji, Okno kolejki wydruku jest puste. W sumie już drugi raz walczę z tą drukarką. Poprzednio (kilka lub kilkanaście tygodni temu) też sama się wyszukała, ale przy próbach druku pojawiały się jakieś komunikaty. Korzystając z plików pomocy merdałem w różnych ustawieniach, ale bez efektu.
Nie rozumiem tego, dlaczego dzisiaj w oknie "ustawienia drukowania" drukarki początkowo nie było - przecież po poprzednim razie powinna być zainstalowana.
#2
1
[Obrazek: 96ae32b114e54.jpg]
#3
0
Ale mi głupio... Dwa lata temu, po zakupie drukarki, sam rozwiązałem ten problem. Nawet znalazłem te sterowniki na dysku. A teraz ubzdurało mi się, że wtedy szukałem ich na stronie Canona i nie znalazłem, ale Mint miał je zaimplementowane i dzięki temu drukarka działała. Wstyd, ale co zrobić, muszę to jakoś przełknąć Smile Omkar, dziękuję za pomoc i zamykamy wątek.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości