Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak i czy da się uruchomić w Mincie skaner Viisan S21
#11
0
Ok, dziękuję za odpowiedzi. Dostałem również maila od handlowca Sam'a z VIISAN

Cytat:Thank you for reaching out to us, sorry, so far we don’t provide the linux driver for V13!

Sam Huang
Sales & Marketing

VIISAN Technology Co., Ltd.
Address: 5F., No.30, Chenggong 13th St., Zhubei City, Hsinchu County 302, Taiwan (30264)

Phone: +886-3-5506387
Email: [email protected]

Jak by były sterowniki z innego urządzenia tego typu to może by dało się to pożenić
#12
0
Spróbuj załadować ręcznie moduły, musisz mieć zainstalowane sane wcześniej http://www.linux-usb.org/USB-guide/x291.html
#13
0
(27-01-2024, 15:40)wojtdh napisał(a): Ok, dziękuję za odpowiedzi. Dostałem również maila od handlowca Sam'a z VIISAN

Cytat:Thank you for reaching out to us, sorry, so far we don’t provide the linux driver for V13!

Sam Huang
Sales & Marketing

VIISAN Technology Co., Ltd.
Address: 5F., No.30, Chenggong 13th St., Zhubei City, Hsinchu County 302, Taiwan (30264)

Phone: +886-3-5506387
Email: [email protected]

Jak by były sterowniki z innego urządzenia tego typu to może by dało się to pożenić

Są sterowniki do innych skanerów tej firmy, ale czytałem, że są z nimi problemy - klik.

Moderacja: Jak ta informacja ma pomóc autorowi wątku?
[Obrazek: 96ae32b114e54.jpg]
#14
0
(29-01-2024, 22:50)omkar napisał(a):
(27-01-2024, 15:40)wojtdh napisał(a): Ok, dziękuję za odpowiedzi. Dostałem również maila od handlowca Sam'a z VIISAN

Cytat:Thank you for reaching out to us, sorry, so far we don’t provide the linux driver for V13!

Sam Huang
Sales & Marketing

VIISAN Technology Co., Ltd.
Address: 5F., No.30, Chenggong 13th St., Zhubei City, Hsinchu County 302, Taiwan (30264)

Phone: +886-3-5506387
Email: [email protected]

Jak by były sterowniki z innego urządzenia tego typu to może by dało się to pożenić

Są sterowniki do innych skanerów tej firmy, ale czytałem, że są z nimi problemy - klik.

Moderacja: Jak ta informacja ma pomóc autorowi wątku?
Tak te sterowniki nie działają, ponieważ jest to skaner płaski kompletnie innego typu i zasady działania. Napisałem do Sam'a prośbę, żeby wypuścili sterowniki do nowszego skanera niż V13 lub nawet V21 jak ma założyciel wątku. Poinformowałem go, że w Polsce są mądrzy programiści i dostosujemy sobie sterowniki do starczych wersji  Smile. Na ten moment cisza ze strony producenta - może dla tego, że wyhaczyłem małego buga (ale za to bardzo denerwującego) na oprogramowaniu pod Windę. Zobaczymy co się stanie.

Jeden z kolegów podesłał stronę, żebym spróbował poinstalować paczki sterowników http://www.linux-usb.org ale jeszcze nie wyrobiłem się czasowo - na ten moment zapoznałem się z treścią strony.
#15
0
(30-01-2024, 11:16)wojtdh napisał(a): Tak te sterowniki nie działają, ponieważ jest to skaner płaski kompletnie innego typu i zasady działania.

Nie działają na dedykowanym sprzęcie firmy Viisan . Radziłbym raczej napisać do twórców sterowników Sane.
[Obrazek: 96ae32b114e54.jpg]
#16
0
(30-01-2024, 14:21)omkar napisał(a):
(30-01-2024, 11:16)wojtdh napisał(a): Tak te sterowniki nie działają, ponieważ jest to skaner płaski kompletnie innego typu i zasady działania.

Nie działają na dedykowanym sprzęcie firmy Viisan . Radziłbym raczej napisać do twórców sterowników Sane.
Napisane, czekam na odp. Tu jak by ktoś chciał poczytać o producencie optyki https://en.mysher.com/product_3/16687335.html

#17
Wink 
0
Minął ponad tydzień od napisania przeze mnie zapytania do SANE i z 2 tyg jak napisałem do VIISAN. Wszędzie 0 odpowiedzi. Jeśli mają ludzi, którzy chcą zrobić coś dobrego w rozwoju ich produktów - w dupie. To powodzenia w biznesie i życzę wielu klientów  Big Grin
Uprzejmie dziękuję za wszelką okazaną pomoc ludzi udzielających się. Niestety manualna instalacja sterowników nie pomogła.
Do usłyszenia!!!
Wojciech
#18
0
To raczej kwestia zwyczajnej opłacalności i/lub wpływy lobby Windows/Whatever.
Zamykam.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości