Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instalacja na pandrive
#1
0
Cześć
Próbowałem zainstalować minta na pandrive 64GB. Instalacja niby idzie ale się nie kończy.
Czy jest możliwość uruchamiania i używania systemu w ten sposób (czyli z pandrive)?
Może pamięć za mała?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
0
Jest taka możliwość, aby uruchamiać system z nośnika USB.
64GB wolnego miejsca na nośniku to wystarczająca ilość miejsca na potrzeby systemu Mint.
Co do "niby idzie ale się nie kończy" to potrzeba więcej informacji.
Przełączenie się na konsolę pozwala spojrzeć na ewentualne komunikaty, które mogą nakierować na przyczynę nie kończącej się instalacji.
Odpowiedz
#3
0
Ostatniego - Mint 21.1 "Vera" - MATE Edition 64bit.
Jakie jest wymaganie do wielkości dysku?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
0
Odpowiedz
#5
0
(05-04-2023, 08:55)xmartin napisał(a): Cześć
Próbowałem zainstalować minta na pandrive 64GB. Instalacja niby idzie ale się nie kończy.
Czy jest możliwość uruchamiania i używania systemu w ten sposób (czyli z pandrive)?
Może pamięć za mała?

Pozdrawiam
      Czy ten pan drive jest do kasacji?Pytam bo sobie go Rozwalasz tym sposobem Odczyt/Zapis (ilość cykli bezmyślnie wykorzystujesz limit).
Kup zewnętrzny dysk najlepiej ssd lub choćby pełna z wyższej półki tkz.Flash Drive gdzieś czytałem,że one mają już ten problem limitów/cykli rozwiązany (ale na to trzeba już trochę wylożyć).Tak czy owak według mnie najrozsądniejszym wyjściem byłby zakup dysku talerzowego w zewnętrznej kieszeni,najlepiej z własnym zasilaniem.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości