Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Wine-4.8 instalacja
#11
0
Znaczniki kodu dałem wcześniej link (kliknij to co na czerwono).

colin mcrae really 2 wg poniższego chodzi już od wersji 1.6
https://appdb.winehq.org/objectManager.p...n&iId=3165
#12
0
(15-05-2019, 13:32)dedito napisał(a): Znaczniki kodu dałem wcześniej link (kliknij to co na czerwono).

colin mcrae really 2 wg poniższego chodzi już od wersji 1.6
https://appdb.winehq.org/objectManager.p...n&iId=3165

Co do kodu jest to do opanowania Smile  no ale colina puszczałem na wersjii 4.0 wine hq stabilnej aktualnie ale puszczałem bez playonlinux i wine tricks zainstalowałem  gra się uruchamia ale jak już puszczam jakiś odcinek to nic nie widać.

(15-05-2019, 13:07)Januszbb napisał(a):
(15-05-2019, 07:06)dedito napisał(a): Spróbuj apt update && apt --fix-broken install
Ok i jak  wpisze tylko to w terminalu to zainstaluje wersje 4.8 ? a jak się wogule daje znaczniki kodu poprosze o jakiś poradnik bo jestem zielony Smile

Bo ja już trace nadzieje że zainstaluje wine 4.8 i zostane przy 4.0

(15-05-2019, 13:07)Januszbb napisał(a):
(15-05-2019, 07:06)dedito napisał(a): Spróbuj apt update && apt --fix-broken install
Ok i jak  wpisze tylko to w terminalu to zainstaluje wersje 4.8 ? a jak się wogule daje znaczniki kodu poprosze o jakiś poradnik bo jestem zielony Smile

Bo ja już trace nadzieje że zainstaluje wine 4.8 i zostane przy 4.0

Chciałem wersje 4.8 zainstalować bo chciałem zagrac w gre colin mcrae really 2 a już komuś ta gra szła na 4.5 widziałem na youtube a na wersji 4.0 nie idzie grac gra sie uruchamia ale jak już włącze jakiś etap nie widac ani samochodu kompletnie nic.

Ja mam od niedawna linuxa dopiero się ucze go używać ale się już wkurzyłem na windowsa itd wiec wole już linuxa Smile jak ktoś z was mi poda wszystkie komendy umożliwiające zainstalowanie wine 4.8 to ja je po kolei wkleje do terminala będę wdzięczny bardzo Smile
#13
0
Skorzystaj z podlinkowanych porad.
Cytat:If you set high detail vehicles, vehicles will not be correctly displayed.
The resolution setting higher than 1024x768x32 causing problems in displaying models of cars, and elements of the environment.
#14
0
Ja mam amd radeon 8370d i rozdzielczość ekranu 1440x900 czyli jak puszcze gre w ustawieniach wine 4.0 hq w takiej rozdzielczości to przy wyborze odcinka już powinno działać wszystko ?
#15
0
To już musisz sprawdzić na "własnej skórze".
#16
0
No tak skoro colin idzie już na 1.6 a jest 4.0 wine stabilna wersja.więc musi iść Smile dogram jeszcze directx 9c może też to będzie potrzebne Smile dogram z wine tricks Smile

Niestety nie działa dałem rozdzielczość mniejszą niż 1024x768x32 w grze  i nie idzie ostatnia deska ratunku przesyłam zrzuty ekranu w załączniku z problemem może teraz już będzie ktoś wiedział jak mi pomóż Smile mam amd radeon 8370d i rozdzielczość monitora 1440x900 w grze jest błędna karta graficzna bo takiej nie posiadam nie wiem czemu tak jest.

(15-05-2019, 16:59)Januszbb napisał(a): No tak skoro colin idzie już na 1.6 a jest 4.0 wine stabilna wersja.więc musi iść Smile dogram jeszcze directx 9c może też to będzie potrzebne Smile dogram z wine tricks Smile

Niestety nie działa dałem rozdzielczość mniejszą niż 1024x768x32 w grze  i nie idzie ostatnia deska ratunku przesyłam zrzuty ekranu w załączniku z problemem może teraz już będzie ktoś wiedział jak mi pomóż Smile mam amd radeon 8370d i rozdzielczość monitora 1440x900 w grze jest błędna karta graficzna bo takiej nie posiadam nie wiem czemu tak jest.

Nawet zainstalowałem directx 9 redistributable z wine tricks i dalej to samo włączę jakiś odcinek to mam ekran jak w załączniku

Dodano po pewnym czasie:
Witam Smile problem rozwiązany zainstalowałem na nowo system i gra działa Smile Pozdrawiam Smile

Dodano po pewnym czasie:
Temat do zamknięcia Smile


Załączone pliki Miniatury
                   
#17
0
#18
0
Zaznaczyć trzeba, że to alternatywna instalacja z poza repozytorii systemowych.
Oznaczam wątek jako rozwiązany.
Zamykam wątek.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości