Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Przestawienie" klawiatury
#1
0
Witam. Mam taki problem. Minta mam na HP Elitebook 2540p. Z literami jest ok jednak gdy na przykład chcę wpisać znak równości pojawia się 0. Próbowałem znak fn , ctrl shift oraz ctrl i znak równości.  Nawet alt i ten znak i  nic. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
#2
0
a sprawdzałeś w ustawieniach zakładkę języki i ustawienia klawiatury? może coś tam da radę zmienić
Intel Core i7-6700K, 4.6GHz, Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 GAMING 8GB GDDR5 ,16 GB RAM
#3
0
Może w językach dać zastosuj dla całego systemu?
#4
0
Takie problemy najczęściej wynikają z tego że się ma Elitebook przeznaczony do sprzedaży w innym kraju.
Na przykład wersja szwedzka ma symbole takie jak = [ ] na innych klawiszach.
Utwórz listę wszystkich znaków które nie zgadzają się z tym co jest na klawiszach, wtedy będzie można zmienić polski układ klawiatury tak że będzie pasował do twojego sprzętu.
#5
0
spróbuj. I w tych ustawieniach od klawiatury popatrz. Takie coś jak na obrazkach

[Obrazek: Snmmcy5l.png]

[Obrazek: MTm7wZal.png]

[Obrazek: SMCiWhxl.png]
Intel Core i7-6700K, 4.6GHz, Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 GAMING 8GB GDDR5 ,16 GB RAM
#6
0
Ja mam MATE i u mnie to wygląda tak[Obrazek: xRIDldpl.png]

Dzień wcześniej czyli w dzień instalacji było wszystko na swoim miejscu. Po włączeniu dziś było ok ale chwilę później się to stało.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości