Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Słuchawki Bluetooch
#1
0
Mam pytanie odnośnie słuchawek. Odtwarzanie dźwięku działa całkiem okej. Natomiast gdy przełączę się na profil :"słuchawki z mikrofonem" to dźwięk działa dalej w porządku, natomiast mikrofon nie.  Co można zrobić z tym? Pełna nazwa słuchawek Mad Catz F.R.E.Q.M
Intel Core i7-6700K, 4.6GHz, Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 GAMING 8GB GDDR5 ,16 GB RAM
Odpowiedz
#2
0
Sprawdziłeś systemowy mikser? być może mikrofon jest np całkowicie wyciszony. W Cinnamonie będzie to kliknięcie na głośniczku koło zegarka / ustawienia dźwięku / wejście, poszukaj tam swoich słuchawek
Odpowiedz
#3
0
nie jest wyciszony, rozmówcy słyszą tylko trzaski. tak to wygląda w ustawieniach.

[Obrazek: qK9OjoYl.png]
Intel Core i7-6700K, 4.6GHz, Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 GAMING 8GB GDDR5 ,16 GB RAM
Odpowiedz
#4
0
Masz może zainstalowane pavucontrol ? Odpal sobie aplikację z której korzystasz i zostaw odpaloną kontrolę głośności. Jak już będziesz chciał gadać to przełącz sobie okno alt + tab i sprawdź czy dla tego programu pojawi się osobna regulacja poziomu wejścia. Wtedy ustaw poziom.
Odpowiedz
#5
0
Pobrałem tą aplikacje pavucontrol , fajna. Jest opcja edycji dla każdej aplikacji używającej dźwięku. Ale ten pasek od nagrywania skacze tak od lewej do prawej. I ciągle są trzaski, nikt nic nie słyszy. Gdy słuchawki łączę przez bluetooth z telefonem, to normalnie mogę przez nie gadać. I mikrofon też działa okej. Dlaczego Linux ma taki z tym problem? Brak jakiegoś sterownika?
Intel Core i7-6700K, 4.6GHz, Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 GAMING 8GB GDDR5 ,16 GB RAM
Odpowiedz
#6
0
Nigdy nie miałem słuchawek Bluetooth, a tym bardziej z Bluetooth z mikrofonem. Nie znam na to pytanie póki co odpowiedzi.
Odpowiedz
#7
0
Ja mam słuchawki bluetooth z mikrofonem (tronssmart s6), ale działają bez problemu zarówno z telefonem jak i z Linuksem (natomiast Windows 7 uważa że nie oferują żadnych funkcji, nie mam ich ani jako urządzenia do odtwarzani ani też nagrywania dźwięku). Tak więc niestety nie pomogę, No chyba że ktoś wie w jakim pliku takie rzeczy siedzą, mogę wkleić zawartość.
Odpowiedz
#8
0
przeinstalowałem wszystko co było związane z bluetooch, poklepałem z 30 minut w konsoli by zaktualizować z paczki.. i nagle zaczęło działać Dziwny ten linux czasami ;p
Intel Core i7-6700K, 4.6GHz, Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 GAMING 8GB GDDR5 ,16 GB RAM
Odpowiedz
#9
0
Jakbyś napisał, co czarowałeś w konsoli i dokładnie, co przeinstalowałeś, można byłoby dać [SOLVED] i zamknąć temat dla potomnych Smile
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości