Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Mysz Corsair Glaive nie działa na Linux Mint
#1
Sad 
0
Dzień dobry.
Mam bardzo nietypowy problem z myszą Corsair Glaive. Po podłączeniu do komputera mysz działała, ale gdy nacisnąłem przycisk do regulacji DPI - przestała. Od tamtej pory mysz wcale nie działa w systemie - świecą się światła na niej, ale przyciski i kursor nie reagują. Próbowałem ponownie włączyć przewód do komputera (kilka lat temu miałem mysz Genius Gila której właśnie ponowne wpięcie pomagało w tym problemie) ale to nic nie dało. Na systemie z Windows wgrałem do niej inną konfigurację bo myślałem że jak nadpiszę pamięć to coś pomoże, ale nie - mysz nie działa i nie potrafię tego zmienić. Co ciekawe, mysz na najnowszym Ubuntu działa bez zastrzeżeń. Na Mincie MATE i Cinnamon po naciśnięciu DPI - to co opisałem wyżej.

Przeglądałem ten temat, ale niespecjalnie rozumiem rozumiem czy dobrze zastosowałem się do tej rady.bo jedynie zainstalowałem ten ckb-next poleceniem git clone [link].
Byłem także na tym temacie gdzie użytkownik mikevelez też miał problem z działaniem myszy, ale nie rozumiem tej odpowiedzi która padła " Which branch did you download from?" - nie wiem co to jest branch z którego się pobiera.
Nie chce też zbyt dużo robić na własną rękę żeby nie pogorszyć sytuacji a szkoda żeby ta mysz działała tylko na jednym systemie.


Wiadomości w tym wątku
Mysz Corsair Glaive nie działa na Linux Mint - przez rivulek - 31-05-2019, 16:19

Skocz do:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości