Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GPU do wspomagania filmów i youtube
#11
0
Rozumiem, więc pierwszy z brzegu, który load average dobija do 4. Smile

Terminal HP t520, DDR3 4GB, SSD 240GB, CPU AMD GX-212JC @ 2x1,2GHz, GPU AMD ATI Radeon R1E/R2E, 2x LCD 24'' DELL, soft: Apache, MariaDB, PostgreSQL, ProFTPd, Samba, LDAP, proxy Squid, soft RAID5 (6x USB Pendrive 256GB)
Odpowiedz
#12
0
Przecież to jest 4K Big Grin
Odpowiedz
#13
0
Może i jest, ale ja cały czas piszę o 1080. Pytałem o chipset bo nie chcę kupować kart grafiki w ciemno.
Terminal HP t520, DDR3 4GB, SSD 240GB, CPU AMD GX-212JC @ 2x1,2GHz, GPU AMD ATI Radeon R1E/R2E, 2x LCD 24'' DELL, soft: Apache, MariaDB, PostgreSQL, ProFTPd, Samba, LDAP, proxy Squid, soft RAID5 (6x USB Pendrive 256GB)
Odpowiedz
#14
0
Widzę, że dyskusja nie nabierze jednak sensu.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#15
0
Oj tam, oj tam ... Nie wiemy nic, jaki zasilacz, czy w Biosie można wyłączyć kartę Intela (to jest najważniejsze info) i etc.

Jeżeli można wyłączyć w BIOS kartę Intela to warto zainteresować się używaną kartą z serii HD 7000 czy HD 8000 (trzeba sprawdzić dokładnie ponieważ karty mają różne architektury) z architekturą GCN 1 lub 2 oraz z pamięcią 2 GB GDDR5. Tu uwaga niektóre karty są dość długie, a inne zajmują dwa miejsca w obudowie. No i wymagają solidnego zasilacza.

Z wyłączaniem integry w BIOSie chodzi tylko o to żeby potem się nie bawić w przełączanie kart czy ustawianie defaultowej grafiki i etc.
Odpowiedz
#16
0
W razie braku możliwości wyłączenia w BIOS, można wpisać tą "integrę" do blacklist.
Odpowiedz
#17
0
Obawiam, się że to jest za trudne dla użytkownika Big Grin

https://ubuntuforums.org/showthread.php?t=2215054

Ewentualnie ze switcheroo można kombinować, ale ja tego nie robiłem.
Odpowiedz
#18
0
switcheroo dot kart hybrydowych a nie dwóch grafik niezależnych. Tak na marginesie.
Odpowiedz
#19
0
Ulv to jakbyś to zrobił? Bo Intel GMA 3100 to jest osobny chip na płycie

Edyta: Zasilanie oczywiście 6-pin i trzeba o tym pamiętać przy karcie na PCI-E.
Odpowiedz
#20
0
W biosie można wyłączyć integrę. Nie spojrzałem w forum ale już kupiłem za grosze używkę gf710, czyli dosyć nową. Jak przyjdzie, zdam relację co i jak.
Terminal HP t520, DDR3 4GB, SSD 240GB, CPU AMD GX-212JC @ 2x1,2GHz, GPU AMD ATI Radeon R1E/R2E, 2x LCD 24'' DELL, soft: Apache, MariaDB, PostgreSQL, ProFTPd, Samba, LDAP, proxy Squid, soft RAID5 (6x USB Pendrive 256GB)
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości