Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
drugi manager plików
#1
0
Cześć, zainstalowałem na Cinnamonie Manager Plików "Caja" pochodzący ze środowiska Mate, dlatego, że domyślny cinnamonowy "Nemo" przymula i nie działa sprawnie. Caja się zainstalował, ale nie widać go na liście zainstalowanych programów, uruchomić mogę go tylko z pozycji Menedżera Programów, po uruchomieniu nie mam możliwości przypięcia programu do paska zadań. Jest na to sposób?
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
Odpowiedz
#2
0
Co to jest lista zainstalowanych programów?
Utwórz sobie aktywator lub wybierz domyślny menadżer plików w ustawieniach systemowych.
Odpowiedz
#3
0
(04-07-2019, 08:35)dedito napisał(a): Co to jest lista zainstalowanych programów?

Menu Start > Wszystkie programy  ;-)
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
Odpowiedz
#4
0
Możesz też chyba w Cinnamonie pod F2 lub Menu Start > Uruchom program .. wpisać caja i powinno coś wyskoczyć.
Odpowiedz
#5
0
(04-07-2019, 08:35)dedito napisał(a): Utwórz sobie aktywator lub wybierz domyślny menadżer plików w ustawieniach systemowych.

Wybrałem domyślny w Preferowanych programach, a do paska zadań, czyli do "panelu" dodałem wpisując w menu start "caja" i z prawokliku, dziwne że wcześniej nie pojawiał się w menu start, dopiero po zaznaczeniu domyślnego Managera plików w ustawieniach systemowych.
Dzięki za pomoc.
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
Odpowiedz
#6
0
Odpowiedz
#7
0
Obydwa programy w Menu mają nazwę "Pliki" stąd otwiera się domyślny.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości