Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Polski kanał o tematyce Linuksa / Open Source na YouTube zaprasza.
#8
0
(13-08-2019, 12:32)Ulvhedin napisał(a): Proponuje abyś pomysly czerpal od spolecznosci naszej. Np. moze zrob material na temat forów linuxowych w Polsce Wink

Cześć.

Przyznam się szczerze, że nigdy nie korzystałem z żadnych for.. Owszem czytałem, wiele odpowiedzi było pomocnych ale większość informacji jednak szło z zagranicznych for, dyskusji itp jednakże tam też nigdy o nic nie pytałem. Zawsze sam się starałem wgryzć w temat w ten czy inny sposób. Nie wiem czy moja opinia/recenzja/opis bez jakiejkolwiek znajomości tematu miałaby jakikolwiek sens.. Coś jak opowiadanie kucharza z Sheraton lub Mariotta o zakładach mechaniki samochodowej.. był, klął nie raz bo coś mu zjepsuli albo naprawili i ogólnie widział ich 40 ale nic więcej poza widzeniem.. Najlepiej by było aby to właśnie prawdziwa społeczność z for zrobiła materiał o nich a ja z przyjemnością zamieszczę film na kanale ( jak to poprzednicy już napisali ).

W sumie to może być bardzo ciekawy temat do tego dodać jeszcze społeczność skupioną wokół IRC i myślę, że zainteresowanie byłoby olbrzymie Smile

Pisać PW / maila jak coś Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowy Polski kanał o tematyce Linuksa / Open Source na YouTube zaprasza. - przez Świat_Linuksa - 14-08-2019, 17:55

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości