Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Polski kanał o tematyce Linuksa / Open Source na YouTube zaprasza.
#15
0
Mówisz że gry na winde tylko... od niedawna wiele w tej kwestii się zmieniło, może warto pokazać jak odpalić popularne gry(np. steam, lutris), omówić problem z antycheatem jaki może wystąpić, szczerze mówiąc tylko gry mnie trzymały na windowsie(a jak skończę studia to całkiem wyleci z dysku) i coraz częściej siedzę na Mincie. Uważam że głownie powinieneś się skupić na tutorialach, pokazać że nie ma się czego bać. Rozwiewaj mity, pokazuj że można korzystać z komputera normalnie. Celując w mniej obytych ludzi powinieneś też w miarę możliwości unikać terminala, pokazać że terminal jest opcjonalny(wiadomo że nie wszystko można wyklikać), a komendy podawać w opisie(zaznacz to w filmie). Nie wiem czy się przygotowujesz do nagrywania, ale odnoszę wrażenie że włączasz nagrywanie i lecisz na spontanie - tu proponuję bardziej się przygotować ale też nie na zasadzie że będziesz czytać z kartki, wypunktować sobie sprawy do omówienia i je przedstawić. Nie bój się montażu i powtórzeń, obejrzałem kilka filmów i zdarza Ci się kaszlnąć do mikrofonu, pół biedy jak oglądasz na głośnikach, ale w słuchawkach to masakra. Powinieneś wycinać takie fragmenty i nagrać je ponownie i zmontować - większość osób i tak nie powinno zauważyć cięcia. Dałem suba, będę się przyglądać i trzymać kciuki - powodzenia!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowy Polski kanał o tematyce Linuksa / Open Source na YouTube zaprasza. - przez Karpiu - 23-08-2019, 15:47

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości