Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie można odnaleźć usługi Tracker w systemie operacyjnym
#1
0
Hej. Zainstalowałem program "Zdjęcia", żeby mieć dostęp do zdjęć na dysku Google i po uruchomieniu taki oto komunikat:

[Obrazek: a4431394a50a3694med.png]


system restartowałem, szukałem w sieci rozwiązania, próbowałem coś wykombinować - wszystko bezskutecznie Sad
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
Odpowiedz
#2
0
Odpowiedz
#3
1
Better response on post RE: Nie można odnaleźć usługi Tracker w systemie operacyjnymJeśli zainstalowałeś wersję flatpak tego programu to spróbuj tej drugiej wersji która w Menedżerze oprogramowania występuje pod nazwą gnome-photos. U mnie ta wersja działa (LM 19.2 Cinnamon).
Odpowiedz
#4
0
(27-08-2019, 20:34)magnus napisał(a): ...to spróbuj tej drugiej wersji która w Menedżerze oprogramowania występuje pod nazwą gnome-photos...

W tej wersji była paczka z tym plikiem, gdybym wiedział, jaką ma nazwę, to bym kuźwa znalazł, bo szukałem.
Dzięki!
--------------
I tak nie chce ten półprodukt cosik działać, nie ma możliwości dodania konta online, link w programie nie działa Undecided
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
Odpowiedz
#5
0
Dodawanie kont online odbywa się chyba poprzez GNOME Online Accounts, ale nie wiem czy to działa.
Szkoda sobie zawracać głowę, pewnie jest wiele lepszych programów tego typu.
Odpowiedz
#6
0
(28-08-2019, 02:37)magnus napisał(a): Dodawanie kont online odbywa się chyba poprzez GNOME Online Accounts, ale nie wiem czy to działa.
Szkoda sobie zawracać główę, pewnie jest wiele lepszych programów tego typu.

Tak, poprzez Konta Usług Online, dodałem tam konto Google. Nemo od razu widzi mój dysk Google, jednak Zdjęcia Google wydaje mi się, że trzeba podłączyć pod gnome-photos za pośrednictwem linku do usług online, który wyświetla się w tym programie, a który jest nieaktywny.
No, chyba że znów trzeba jakieś magiczne zaklęcie, żeby działało, nieznam Dodgy
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
Odpowiedz
#7
0
W tym przypadku "magicznym zaklęciem" będzie: usuń gnome-photos i zainstaluj gthumb. Ten program nie ma żadnych problemów z Dyskiem Google.  Smile
Odpowiedz
#8
0
(28-08-2019, 14:42)magnus napisał(a): W tym przypadku "magicznym zaklęciem" będzie: usuń gnome-photos i zainstaluj gthumb. Ten program nie ma żadnych problemów z Dyskiem Google.  Smile

 A jak do zmusić do współpracy ze zdjęciami google (to nie dysk google z plikami). Poprzez rozszerzenia? Nie potrafię ich zassać, link prowadzi do jakiegoś how-to dla deweloperów Confused
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
Odpowiedz
#9
0
Zdjęcia można trzymać także na Dysku Google, różnica jest niewielka.

Program Pix który jest instalowany razem z systemem także widzi Dysk Google.
Odpowiedz
#10
0
(28-08-2019, 21:22)magnus napisał(a): Zdjęcia można trzymać także na Dysku Google, różnica jest niewielka.

Program Pix który jest instalowany razem z systemem także widzi Dysk Google.

No właśnie że wielka, bo na dysku google mam ograniczone miejsce, w zdjęciach google mam nieograniczoną Rolleyes
Sam dysk google widzi mi Nemo, gdyby widział jeszcze zdjęcia google to była by pełnia szczęścia Wink
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości