Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje tutoriale na youtubie
#1
0
Witam,
Nie jestem zaawansowanym użytkownikiem, ale ostatnio w Mint 19.2 Cinnamon próbuję różnych rzeczy.
Podstawy nagrywam na youtubie.
Może kogoś zainspiruje lub pomoże.

Oto link:
https://www.youtube.com/watch?v=HlzfhOmN...fFnChROCIw

Pozdrawiam, AS

PS. Jakby były pytania spróbuję pomóc..
Odpowiedz
#2
0
A jaki cel ma ten podlinkowany "tutorial"?
Odpowiedz
#3
0
Probuję wrzucać poradniki na youtuba ale wiel mi google blokuje.
Mam taką stronkę na fb:

linki o chrakterze komercyjnym usunięte.

Tam zamieszcama czasmai dziwne akcje ze strony hackerów lub może iinych podejżanych służb.
Teraz choruję i mam dużo czasu w linuxach ostro siędzę od 2 lat ponieważ cenię prywatność, kontrolę w systemie
nie to co w M$.

Pozdrawiam, Lubię minta , i chcę by z mojej wiedzy możę ktoś skorzystał.
Nie chcę wyjść na spamera, jakby co to przepraszam,
AS
Odpowiedz
#4
0
Tylko nadal nie wiem jaki cel miał ten podlinkowany tutorial.
Odpowiedz
#5
0
Ok, moze specjalnego celu brak, ten link to lista roznych nagran ktore nonsto bede uzupelmnial. - to lista filmikow, ktore krece jak mam ochote, teraz bawie sie kodachi62,
Malo pisze na forach bo duzo mam roboty (5 roznych laptopow na ktorych cos nonstop grzebie) jedne to server ftop,shftp, devweb, i ciagne instalki po pxe. Troche skryptow w bashu napisalem pod minta ktore pomagaja przy reinstalacji systemu (export wszystkich ust. cinnamona i tam takie inne) . Nazbieralem 17gb pdf o linuxie gdzie sporo sam przetlumaczyllem na pl, np virtualboxa 6.06, Kupuje vps, gdgzie instaluje vpn, w sumie 3-4 vpn mam, expresVPN, NordVN i jakies z gazet ktore prenumeruje. Na chomiku j25agent wrzucilem pare giga i jest katalog otwrty, kazdy moze uploadowac, tylko male ostrzzenie, pare pdf niestety zostalo skaonych PUPami, Ksiegi expertow, bo nawrzuconych jest sporo o windowsie heliona i po angielsku, chyba microsoft z automatu pouszkadzal... Powoli zbieram do kupy wszystko o mintcie i robie indexowana wikipedie bo mam pare serverow i domen (zostalo po 2 firmach komp. ktore mialem) . Troche sie rozpisalem za duzo.. Jesli linki nie maja celu to prosze skasowac, i tak na youtubie powoli udaje mi sie filmowac wyprzedzajac innych testy nowosci. Zrobilem testy pod linuxem pirackich skladanek winpe np, strelec i ewidetnie przesrzeglem na forum winkluba by nie uzywali tycho samemu zrobic. teraz trafil mi sie Parted Magic z wrzesnis, distro patne i robie na virtualce testy czy malweru nie umiescili. W firmach jest plaga, hackerzy zostawiaja pendririve i cd np. w lazienkach z remasterowanymi elegancko pakietami z naprawde bardzo swierzymi keylogerami i inymm malwerem by przejmowac dane i tworzyc netbooty. polecam darknet ale trzeba byc dobrze zbezpieczony na ataki ... AS
Odpowiedz
#6
0
(14-09-2019, 00:23)arcis napisał(a): Troche skryptow w bashu napisalem pod minta ktore pomagaja przy reinstalacji systemu (export wszystkich ust. cinnamona i tam takie inne) .
Chętnie bym je obejrzał.

(14-09-2019, 00:23)arcis napisał(a): Nazbieralem 17gb pdf o linuxie gdzie sporo sam przetlumaczyllem na pl ... Na chomiku j25agent wrzucilem pare giga i jest katalog otwrty, kazdy moze uploadowac, tylko male ostrzzenie, pare pdf niestety zostalo skaonych PUPami, Ksiegi expertow, bo nawrzuconych jest sporo o windowsie heliona i po angielsku, chyba microsoft z automatu pouszkadzal... Powoli zbieram do kupy wszystko o mintcie i robie indexowana wikipedie bo mam pare serverow i domen (zostalo po 2 firmach komp. ktore mialem) .
Ok, rozumie, że te tłumaczenia są na tym chomiku?
Problem w tym, że chomik jest płatny.

(14-09-2019, 00:23)arcis napisał(a): Zrobilem testy pod linuxem pirackich skladanek winpe np, strelec i ewidetnie przesrzeglem na forum winkluba by nie uzywali tycho samemu zrobic. teraz trafil mi sie Parted Magic z wrzesnis, distro patne i robie na virtualce testy czy malweru nie umiescili. W firmach jest plaga, hackerzy zostawiaja pendririve i cd np. w lazienkach z remasterowanymi elegancko pakietami z naprawde bardzo swierzymi keylogerami i inymm malwerem by przejmowac dane i tworzyc netbooty. polecam darknet ale trzeba byc dobrze zbezpieczony na ataki ... AS
I takie testy byłyby interesujące.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości