Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Słaby transfer (qBittorrent)
#11
0
Cytat:do max 65 MB/s, na win10 co zaglądałem było ok 135,

A czy to przypadkiem nie jest wynegocjowana z routerem prędkość łączności z tymże urządzeniem, hę?
Próbowałeś innego klienta torrent?
#12
0
Kiedyś z nudów dokładnie się przyjrzałem i zdarzyły się spadki do 65 ale praktycznie cały czas było 130 i teraz nie pamiętam końcówki 4 albo 5, powiedzmy 135 (utawienia wifi w windowsie). Do testów brałem ,,dobry'' torrent z the prirate bay i szybkość dochodziła do 9-11 MiB/s, teraz na linuxie okolice 4.
W routerze pobawiłem się z kanałami i udało zaleście najlepszy, speedtest pokazuje teraz 66 Mbps

@yahoob3
Testowałem 3 programy
#13
0
To zacznijmy od początku Smile
Dawaj wyniki tego skryptu: https://forum.linuxmint.pl/showthread.ph...78#pid1078

Jakiegoś firewalla odpalałeś? Wystawiasz coś z tego komputera w sieci?
#14
0
Udało się
- zmieniłem port na kanał 1 (najmniej obciążony), nie widzę żadnej sieci oprócz mojej,
- zresetowałem modem i pojawiło się 135 MB/s, ale szybkość pobierania taka słaba jak wcześniej,
- znalazłem komendę w sieci (echo "options iwlwifi 11n_disable=8" | sudo tee -a /etc/modprobe.d/iwlwifi.conf), zrestartowałem laptopa

Teraz jak nigdy mam 164 Mbps na speedtest, torrent idzie 15-17 MiB/s, na win10 takich prędkości nie było, tak więc trzeba szukać dobrego kanału w modemie.
#15
0
Big Grin można?
Zamykać? Uznajesz problem za rozwiązany?
#16
0
Zamykać


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości