Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem podczas rejestracji
#1
Bug 
0
Witam. Wydaje mi się, że dział dobry bo lepszego nie znalazłem póki co, ale dopuszczam możliwość własnej ślepoty Tongue

Rejestracja na forum generalnie działa jak należy tylko jest jeden problem po jej zakończeniu, jak poważny nie mi oceniać. Mianowicie naciśnięcie przycisku "OK" powoduje wyrzucenie komunikatu o blokadzie rejestracji wielu kont przez Administrację. Trochę to dziwne bo ledwie poznałem regulamin i już na wstępie czuję się jak bandyta, a liczyłem na to, że ten przycisk to tak raczej spowoduje przeniesienie do strony głównej Big Grin

Tak więc w trosce o sprawne działanie forum i by mały błąd nie spowodował większych postanowiłem podzielić się wrażeniami Tongue

Dobrej tej no... Nocy Tongue
Odpowiedz
#2
0
Dzięki, za zgłoszenie.
Temat do rozpatrzenia.
Odpowiedz
#3
0
Tym razem natrafiłem na błąd przy logowaniu, ale myślę, że może to być związane z tym co powyżej szczególnie jeśli Admini próbowali poprawić to mogło się coś innego skopsać przy okazji jak to nie raz bywa (szczególnie na tym silniku forum). Próbowałem teraz zalogować się właśnie na Mincie i po kilku próbach się udało, ale przywitał mnie komunikat, którego pozwoliłem sobie zrobić screen i zamieścić wraz z tym postem. Mam nadzieję, że się przyda.

   
Odpowiedz
#4
0
Powtórne logowanie w 99,9% się udaje. Znamy temat.
Problem czasem występuje, czasem nie.
Badamy go. Powoli, sukcesywnie, dogłębnie... Smile
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości