Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ikony
#1
0
Dałoby się jakoś zmienić ikony np ustawień? cos w stylu paczki ikon na androidzie? bo teraz to takie może być...
#2
0
Można. Ściągasz sobie paczkę ikonek, np. stąd: https://www.cinnamon-look.org/browse/cat/132/, rozpakowujesz (ppm, rozpakuj tutaj np.) i powstały katalog wrzucasz do .icons* w katalogu domowym, wchodzisz w tematy i wybierasz sobie nowy zestaw ikonek.

*Katalogi z kropką na początku są ukryte - aby je wyświetlić naciśnij Ctrl+H w nemo.
#3
0
to jest z tego co widzę do cinnamon a ja mam Xfce... czy to bez różnicy?
#4
0
W przypadku ikon nie powinno być różnicy.
#5
0
#6
1
Better response on post RE: Ikony@Szybet to tylko stronka, a wybierasz co chcesz. Dla gnome-look np. też coś takiego było. Możesz mieć dowolne paczki w systemie, w stylu dowolnego środowiska i wybierasz co ci akurat pasi aktualnie, także linkiem się nie sugeruj, tam ludzie wrzucają co zrobią, nie koniecznie do danej dystrybucji nawet.
-------------
MSi GV72-8RE | Mint 19.1 | kernel 4.15.0-156-generic x86_64 | Mate 1.20.1 | Nvidia GeForce GTX 1060 + Intel
#7
0
(23-10-2019, 19:56)yahoob3 napisał(a): Można. Ściągasz sobie paczkę ikonek, np. stąd: https://www.cinnamon-look.org/browse/cat/132/, rozpakowujesz (ppm, rozpakuj tutaj np.) i powstały katalog wrzucasz do .icons* w katalogu domowym, wchodzisz w tematy i wybierasz sobie nowy zestaw ikonek.

*Katalogi z kropką na początku są ukryte - aby je wyświetlić naciśnij Ctrl+H w nemo.
Witam ja w sprawie tych ikon a że jestem zielony jak mint to proszę opisz dokładniej gdzie wrzucam ten katalog bo (rozpakowujesz (ppm, rozpakuj tutaj np.) i powstały katalog wrzucasz do .icons* w katalogu domowym), może pokarz ścieżkę dostępu może to śmieszne ale dla ludzi raczkujących w LINUXIE jest ciężko to ogarnąć. Jak przez 20 lat tylko windows to takie są efekty a mnie już rzygać się chce tym Windowsem.
#8
0
W katalogu domowym masz katalog .icons, a jak nie masz, to PPM i utwórz katalog... koniecznie z kropką na początku.
Jak na poniższym zdjęciu Smile
[Obrazek: 1Ct4BN0l.png]
#9
0
Super ogarnąłem musiałem zaznaczyć w menu Widoki  (wyświetlanie ukrytych plików). Dzięki takie to proste jak już się wie, a powiedz proszę czy zmianę motywów też tak mona zrobić i gdzie taki katalog utworzyć.
#10
0
Motywy to już się importuje ze specjalnego pliku w Motywach:
[Obrazek: LNBjXQgl.png]


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości