Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Plik z Linux na Windows
#1
Information 
0
Witajcie.

Chcę połaczyć lapka z samochodem poprzez program Forcan. Program ten uruchomiłem przez Wine i wszystko super ale plik klucza do tego programu mam na Linuxie ściągnięty i Forscan uruchomiony na Wine nie widzi tego pliku. Jak można przekopiować ten plik z Linuxa by Forscan uruchomiony na Wine go widział?

Lubicie wyzwania? :-)
#2
1
Better response on post RE: Plik z Linux na WindowsA gdzie wrzuciłeś ten plik? Bo aplikacje/gry Windowsowe widzą pliki wyłącznie w ramach prefiksu wine, czyli jeśli nie stworzyłeś oddzielnego prefiksu, to "główny" dysk C znajduje się bezpośrednio w katalogu domowym użytkownika, czyli pod ścieżką "~/.wine/drive_c/" Natomiast jak stworzyłeś oddzielny prefiks, to ścieżka wygląda tak "twoj/prefiks/wine/drive_c"
#3
0
Nie wiem o czym mówisz.

Może powtórzę. W przeglądarce na Linux ściągnąłem plik do programu Forscan. Jest zapisany na pulpicie na Linuxie.
Program Forscan potrzebuje odczytać ten plik lecz nigdzie szukając w tym programie nie widać tego pliku,

Uruchamiając Forscan przez Wine chciałbym móc znaleźć i otworzyć plik który mam zapisany na Linuxie.

Nic więcej nie zrobiłem.
#4
0
To wrzuć go tam gdzie wine go zobaczy, jury ci to już wyłożył.
#5
0
Ja w swoim głównym katalogu mam jedynie folder "playonlinux's virtual drives". Wrzucam plik dosłownie w każdy folder a nadal forscan nic nie widzi choć wchodzę nim w te właśnie foldery.
#6
0
Włącz wyświetlanie ukrytych plików.
#7
0
Załatwione. SOLVED.
#8
0
Oznaczam wątek jako rozwiązany.
Zamykam wątek.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości