Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Instalacja Gry Tibia client linux
#21
Photo 
0
(27-11-2019, 14:26)Y-me369 napisał(a): W centrum sterowania (czy jak to tam na mincie się zwie bo już nie pamiętam) jest taka ikonka "Zarządzanie zaporą sieciową".
mam wyłączona
   
#22
0
Trzeba jeszcze doinstalować sudo apt install openssl libssl-dev i powinno ruszyć.
#23
0
[b]dedito Zapytałam tutora w grze czy Linux ma osobne serwery odp mi ze nie , serwery dla Linuxa ,Windowsa,Os są takie same . Ale w instalacji mi nie jest w stanie pomoc bo nie jest od tego . Napisal ze to moja wina jest bo servery wszystkie dzialaja Poprawnie .Bardzo proszę was o Pomoc bo Brat zabrał laptopa i zostałam z tym Linuxem teraz .[/b]
#24
0
Przed chwilą instalowałem i działa po doinstalowaniu paczki libssl-dev, patrz wcześniejszy post.
#25
0
tak widzę natomiast ten plik skąd mam pobrać i czy mam go doinstalować do jakiego folderu .
#26
0
Wejdź do terminala, tak jak to robiłaś przy instalacji tibia i wykonaj to polecenie.
Będziesz musiała podać swoje hasło.
#27
0
dobrze juz robie

Dodano po pewnym czasie:
[b]dedito Dziala !!!!!!!!! Kochany Moj z całego serca ci dziękuje Heart Heart Heart Heart Heart Heart teraz mam tylko jeszcze takie pytanie czy mogę jakoś zrobić skrót do gry czy za kazdym razem muszę odpalać z tego programu ?? i jeszcze jedno bo mam obraz rozmazany ale to już poszukam w grafice żeby ustawić [/b]
#28
1
Better response on post RE: Instalacja Gry Tibia client linuxJak klikniesz prawym przyciskiem na pulpicie to powinnaś mieć utwórz aktywator.
Tu masz zrzut z mojego, oczywiście ścieżkę do pliku musisz mieć taką jak u siebie
Ikona jest w katalogu tibia.
[Obrazek: 4cLDOkZ.png]
Przy przy pierwszym uruchomieniu może krzyczeć, że plik nie ma praw do uruchomienia wtedy kliknij nadaj mu prawa do uruchomienia.
#29
0
okey jutro już zrobię bo muszę jechać po Mame dziękuje za wszystko kochani :*

Dodano po pewnym czasie:
[b]dedito zrobiłam mam skrót  Wszystko działa .Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc i Poświęcony czas .Ps co raz bardziej mi się podoba ten Linux ale jest bardzo ciężki w obsłudze. Bez twojej pomocy w życiu  bym tego nie zrobiła . Heart Heart [/b]
#30
0
To był akurat trudniejszy przypadek.
Normalnie powinno być równie prosto jak na Windows.
Oznaczam jako rozwiązany.
Zamykam.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości