Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Hasło
#1
0
Witajcie. Szukam już pomocy gdzie się da. Jakiś czas temu ktoś włamał się mi na fb. Aby odzyskać to konto potrzebne jest hasło do maila na onecie. Jak to bywa.. hasło do poczty na onecie miałem zapisane na przeglądarkach przed przejściem na Linux. Do Onetu piszę ws odzyskania hasła i poza żądaniem dowodów, że konto rzeczywiście jest moje to nic tylko utrudniają życie. Przesłałem już zdjęcia danych na dowodzie osobistym oraz miałem wypełnić jakiś formularz gdzie miałem dać własnoręczny podpis. Tak więc zrobiłem zdjęcie podpisu i wkleiłem tam gdzie było na niego miejsce. Od kilku dni onet milczy. Wcześniej musiałem się użerać po parę maili dziennie, że tak i tak to trzeba zrobić. 

Także mam dość i serio zastanawiam się nad zatrudnienia jakiegoś informatyka.

Co jeszcze mogę w tej sprawie zrobić?

Moderowano: usunąłem treści "wątpliwe" pod kątem prawnym.
#2
0
Sytuacja przypomina trochę tą z kopiami zapasowymi, że ludzie dzielą się na ...
https://www.facebook.com/hacked
Dobrze też poinformować rodzinę i znajomych o fakcie.
#3
0
Dobra... ten temat nie ma sensu. Jeśli łaskawy onet raczy przypomnieć mi moje hasło do maila to będzie sprawa załatwiona a jak nie to cóż.... życie.
#4
0
Zadzwoń do nich. Załatwianie takich spraw przez mejla może się ciągnąć ...
#5
0
Oni napisali, że konieczne jest wypełnienie jakiegoś formularza na kompie a do tego żądają własnoręcznego podpisu. Ne wiem jak mogę podpisać się przez ekran do pliku doc lub pdf więc wkleiłem zdjęcie mojego podpisu w miejsce podpisu. Nic innego nie umiałem zrobić :-)
#6
0
Próbowałeś wydrukować formularz, wypełnić, podpisać i wysłać skan?
Tak się zazwyczaj robi w cywilizowanym świecie.

Ewentualnie w tej kolejności: wypełnić, wydrukować, podpisać, zeskanować, wysłać.
#7
0
Tak się robi jak się posiada drukarkę :-)
#8
0
Plik, pendrive, punkt xero, myśleć.
#9
0
Jeśli odpiszą mi, że nie mogą zaliczyć tego co im wysłałem to będę musiał takie coś zrobić. No ale jest nadzieja, że jakąś tam Uprzejmością dysponują :-)
#10
0
Może podmień email na koncie FB, ja konto FB miałem zakładany na inny adres, obecnie korzystam z innego, konto na FB jest z synchronizowane z tym drugim, ale to było dawno, piszę bo nie pisałeś, że nie możesz się zalogować. Więc się zaloguj na FB i podmień dane kontaktowe na FB.
Później weź się za zmianę hasła na FB.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości