Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program Macro Dla Linuxa Mint
#1
0
Witam , jestem znowu bo mam takie pytanie do was Potrzebuje Programu który będzie odtwarzal ruchy wykonywane w Komputerze tzw ,,Macro'' Na Windowsa jest mnóstwo takich programów ale na Linuxa już nie mogę znaleźć czy ktoś może orientuje się czy wogole jest taki program na Linux Mint . Ułatwia on grę w takich grach Jak Tibia , Minecraft itp Bardzo prosze o Pomoc .
Odpowiedz
#2
0
Jest program cnee, który ma nawet swoją graficzną nakładkę (gui) w postaci gnee (której nie testowałem bo akurat wyleciała z repozytorii).
W każdym razie testy w terminalu wyszły pozytywnie:
Instalacja: sudo apt install cnee
Nagranie makra: cnee --record --mouse --keyboard -o macro.xns -sk q (wciskamy q aby zakończyć nagrywanie)
Odtworzenie makra: cnee --replay -f macro.xns -ns
Odpowiedz
#3
0
Tylko teraz tak bo ja chce zeby on dane polecenie powtarzal caly czas w kolko przez nie okreslony czas. A tutaj robi to ale sie wylacza po chwili


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#4
0
Powtarzanie w kółko: while true; do cnee --replay -f macro.xns -ns; done
Odpowiedz
#5
0
okey dziekuje :**

Dodano po pewnym czasie:
a jeszcze takie pytanie darady to jakos ustawic pod hotkey nagarnie macra i wlaczenie .? Bo robi sie przerwa i to w cale nie  krotka zanim wpisze w terminal nagrywanie zapisanie nagrywania i wlaczenie macra

Dodano po pewnym czasie:
umnie Ctrl+c nie wylacza nie wiem czemu ok zmykam bede jutro
Odpowiedz
#6
0
Ostatnią komendę w terminalu przywołasz naciskając strzałkę w górę, jeśli za daleko to strzałka w dół Smile
Taki myk, ale pomocny. Terminal ma po prostu "pamięć". Można ją podejrzeć w pliku /home/USER/.bash_history, gdzie USER to Twój login Smile
Odpowiedz
#7
0
[b]yahoob3 tak tylko problem jest taki ze zatrzymanie nagrywania muszę wpisać literkę q w terminalu . Wygląda to tak ze włączam nagrywanie robie macro w grze i teraz te bardzo cenne sekundy dla mnie .Bo żeby zatrzymać nagrywanie muszę zatrzymać nagrywanie macra czyli nie mogę w tym momencie wykonywać ruchów w grze i przejść do terminalu i zatrzymać nagrywanie , pomiędzy tym robi się około 6 sekundowa przerwa i postać przestaje budować i robi się taki jak by lag . I to jest Bardzo Widoczne w grze Postać fajnie Buduje ale zatrzymuje się właśnie na te 6 sekund nic nie robi i po chwili zaczyna znowu budować . [/b]
Odpowiedz
#8
0
(01-01-2020, 14:34)Nicson napisał(a): [b]yahoob3 tak tylko problem jest taki ze zatrzymanie nagrywania muszę wpisać literkę q w terminalu . Wygląda to tak ze włączam nagrywanie robie macro w grze i teraz te bardzo cenne sekundy dla mnie .Bo żeby zatrzymać nagrywanie muszę zatrzymać nagrywanie macra czyli nie mogę w tym momencie wykonywać ruchów w grze i przejść do terminalu i zatrzymać nagrywanie , pomiędzy tym robi się około 6 sekundowa przerwa i postać przestaje budować i robi się taki jak by lag . I to jest Bardzo Widoczne w grze Postać fajnie Buduje ale zatrzymuje się właśnie na te 6 sekund nic nie robi i po chwili zaczyna znowu budować . [/b]

Polecam program o nazwie Actiona(dawniej Actionaz). Zamiast nagrywania ruchów myszki i klawiatury ustawiasz sobie każde kliknięcie i ruch myszką. A wygląda to tak:


[Obrazek: t3ssS1cl.png]
Kto nie próbuje, ten nie umie. Nie ma głupich pytań. Są tylko głupi ludzie.   Tongue
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości