Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asus - klawisze funkcyjne
#11
0
Na necie też właśnie mówili, że może warto zmienić kernela ale nie znam się na tym i uważam, że to dość delikatna sprawa. Nie chcę sobie rozwalić kompa od środka.
Odpowiedz
#12
0
Jak chcesz. Wgranie nowego kernela to chwila i w razie problemów z nim, nie jest trudny powrót do starego.
Edycja pliku, o którym pisałem wcześniej też.
Jeśli się namyślisz, daj znać,
Odpowiedz
#13
0
Kuba... dużo już mi pomogłeś i mam do Ciebie zaufanie. Napisz proszę o skutkach ubocznych błędów w tej sprawie. Napisz też od razu co mam zrobić by móc znów uruchomić lapka. Wiesz... najpierw Bezpieczeństwo a potem działanie. Co się stanie gdy będzie błąd z nowym jądrem? Lap się nie uruchomi? Najpierw względy bezpieczeństwa bo nie chcę nowego lapka musieć zanosić do serwisu. Także nadmieniając to poproszę o dalsze instrukcje :-)

Dodano po pewnym czasie:
HURRA! Udało się przypisać ustawienia jasności ekranu. "Menu start" -> klawiatura -> skróty i tam można przypisać. Niestety przy przypisaniu skrótu do podświetlenia klawiatury pojawia się taka ikonka jak na dole ekranu i nie robi to żadnej różnicy [Obrazek: efkUdnwl.png]
Odpowiedz
#14
0
Skoro podświetlenie klwiatury działa, to najprawdopodobniej może chodzić o klawisze Fn+F4 oraz Fn+F3 pierwszy stopniowo zwiększa jasność, drugi zmniejsza jasność klawiatury, aż do wyłączenia.

Skoro udało się z jasnością, to nie ruszaj jądra systemu. Jak działa, to się nie rusza na siłę.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości