Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zmusiś clamtk do aktualizacj bazy wirusów.
#1
0
Witam kolegów mam wgranego na laptopie lenovo T400 świeżego linuxa mint cinamon 19.1 tessa. Wgrałem przez menadżera oprogramowania program ClamTK program ten nie chce pobrać bazy wirusów. Może mi ktoś z Was podać sposób jak go do tego zmusić Smile . Dodam że na komputerze stacjonarnym na którym mam zainstalowany taki sam system od około roku nie ma takiego problemu baza się aktualizuje.
#2
0
#3
0
Albo ustaw sobie w Asystencie aktualizacji w ClamTk "aktualizację ręczną" i w Aktualizuj uruchom akt. ręcznie. To tak myszowato Smile
#4
0
(04-02-2020, 19:24)yahoob3 napisał(a): Albo ustaw sobie w Asystencie aktualizacji w ClamTk "aktualizację ręczną" i w Aktualizuj uruchom akt. ręcznie. To tak myszowato Smile
Robiłem tak jak napisałeś i nie działa
#5
0
A sposób terminalowy @dedito?

BTW U mnie SOA#1 Smile
#6
0
(04-02-2020, 19:33)yahoob3 napisał(a): A sposób terminalowy @dedito?

BTW U mnie SOA#1 Smile

zastosowałem sposób @dedito pobrał ale w programie przez interfejs graficzny nadal jest 0
#7
0
Uruchom z terminala clamtk i przejdź na zakładkę z informacjami o bazie wirusów.
Jak coś się pojawi w terminalu to wklej na forum.
#8
0
(04-02-2020, 21:04)dedito napisał(a): Uruchom z terminala clamtk i przejdź na zakładkę z informacjami o bazie wirusów.
Jak coś się pojawi w terminalu to wklej na forum.
Wywaliłem ten clamtk bo zaczął mnie irytować, Big Grin na stacjonarce,  mam go od roku i tak nic nie wykrył.
A tak na marginesie po przesiadce z windy na minta cinamona to ten system jak dla mnie to bajka. Cool
dziękuję za zainteresowanie można zamknąć temat.
#9
0
[Darth Vader mode on] As you wish [Datrh Vader mode off]
Zamykam.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości