Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Debian 10.3 - KDE Plasma 5 W jaki sposób zastosować pobrany motyw w systemie?
#1
0
Cześć! Pytanie najpewniej dla Was bez większego sensu, jednak chciałbym się dowiedzieć, w którym miejscu mogę - za pomocą jakiej komendy/apletu - zapisać pobrany wcześniej motyw (zmiana czcionek, kolorów etc). Nie muszę otrzymać rozwiązania na tacy. Można mi wskazać linki gdzieś indziej - byle by bez konieczności rejestracji - Kwestia jest taka, że w ustawieniach systemowych, nie mam czegoś takiego jak menadżer motywów, ani innej sekcji pozwalającej zmienić motyw systemu. Instrukcje które znalazłem, dotyczą menadżera motywów, a takowego nie posiadam. Z góry dziękuję za zainteresowanie, ewentualną pomoc.
Odpowiedz
#2
0
Skąd motyw pobrany?
Odpowiedz
#3
0
Z systemowego apletu "odkrywca". Big Grin a dokładniej, bo najpewniej o to chodzi to z: https://store.kde.org/p/998809

Dodano po pewnym czasie:
Ciężki przypadek ze mnie, ale jednak coś tam złapał, to i może na straty nie pójdzie. Ustawienia->Ustawienia systemowe->Wygląd przestrzeni roboczej->wrażenia wzrokowe i dotykowe. Wszystko w temacie. Jakbym nie był w gorącej wodzie kopany xD to pewnie nie było by tego tematu. Rozwiązany.

Dodano po pewnym czasie:
Póki nie zamknięty: w którym folderze są przechowywane te paczki motywów?

sddm Debian theme? Czy paczkę należy wypakować do /alternatives? Ale w takim razie, gdzie pobiera paczki, ten "odkrywca"?

Połączono Smile YB3
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości