Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS 1.6 - mało FPS
#11
0
(09-04-2020, 18:28)Siepson napisał(a): O co chodzi? Próbowałem zainstalować to: xserver-xorg-video-radeon 1:7.10.0-1 ale przy instalacji wyświetla mi się komunikat że nowsza wersja jest już zainstalowana.
Nie ma sterowników i nie będzie. Dlatego ja używam 18.3, a nie 19.2 
Wersja 19 to totalna porażka według mojej opinii. W odpowiedzi zawsze czytam - pogódź się z tym i kup sobie nowy komputer. Dlatego wersja 18.3 to jest ostatnia wersja ze sterownikami do mojej Nvidii. I tego nie zmienisz.
Odpowiedz
#12
0
To znaczy, że nic nie da się z tym zrobić? A gdybym zainstalował którąś ze starszych wersji systemu? Tylko którą?
Odpowiedz
#13
1
Better response on post RE: CS 1.6 - mało FPS
(09-04-2020, 19:12)Siepson napisał(a): To znaczy, że nic nie da się z tym zrobić? A gdybym zainstalował którąś ze starszych wersji systemu? Tylko którą?

18.3
Odpowiedz
#14
1
Better response on post RE: CS 1.6 - mało FPSOk, załóżmy, że autor zainstaluje sobie Minta 18.3 i co dalej?
Odpowiedz
#15
0
Dokładnie, co dalej? Bo nie wiem czy jest sens pobierać.
Odpowiedz
#16
0
(09-04-2020, 19:31)Siepson napisał(a): Dokładnie, co dalej? Bo nie wiem czy jest sens pobierać.

Najlepiej nic nie rób. Nic nie pobieraj. Nic nie ma sensu. Życie nie ma sensu. Siedź kolejną godzinę i się zastanawiaj.
Może ktoś kiedyś wynajdzie kamień filozoficzny.
Ja przetestowałem całą gamę dystrybucji linuksa. Wiem, że KDE na moim kompie źle działa, bo sprawdziłem. I nie zmienię tego.
Odpowiedz
#17
0
Dobrze, tylko tu chodzi o problem autora.
Tak konkretnie jaki sterownik ma zainstalować na tym Mincie 18.3?
Proszę pisać na temat.
Odpowiedz
#18
0
Zainstalowem Mint'a 18.3, zainstalowałem mikrokod AMD, a co ze sterownikami do karty graficznej? Skąd je pobrać i jak zainstalować?
Odpowiedz
#19
0
(09-04-2020, 22:24)Siepson napisał(a): Zainstalowem Mint'a 18.3, zainstalowałem mikrokod AMD, a co ze sterownikami do karty graficznej? Skąd je pobrać i jak zainstalować?

Sterowniki powinny być, ale ich nie ma. Poszukaj sobie w necie, ale zanim to zrobisz to zrób to, co ci poradziłem, żeby było więcej fps. Bo to powinno działać. Nawet nie wiem, czy działa, bo w ogóle nie odniosłeś się do tego. Sam jestem ciekaw, czy to pomaga bez sterowników do twojej karty graficznej.
Korzystasz pewnie z otwartoźródłowych sterowników do grafiki nouveau.


[Obrazek: O1zFoBfl.png]

To przykre, że nowsze wersje kernela nie obsługują sterowników do twojej karty. Pewne rzeczy odchodzą niestety do lamusa i już nic z tym nie zrobimy. Brutalny świat linuxa.
Odpowiedz
#20
0
@BazyTrue, autor nie posiada karty nvidia. Podał ją w pierwszej wiadomości.
@Siepson, czy próbowałeś tych ustawień o których pisze BazyTrue?
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości