Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instalacja Adobe Acrobat Reader DC na Wine
#1
0
Hej. Jak w temacie, próbuję zainstalować i po instalacji otrzymuję komunikat: "instalacja została przerwana, twój system nie został zmodyfikowany. Aby ukończyć instalację w innym czasie ..." czyli nie zainstaluje i już, foldery do katalogu instalacyjnego Program Files wrzucił, ale puste.
Instalowałem inny soft i nie było problemu, a Reader w wersji DC jest mi niezbędny do pracy i nie da się Undecided zamienników Readera DC nie ma

Dodano po pewnym czasie:
Edycja: dam sobie z tym spokój, poczytałem na necie, próbowałem różnych sposobów, i nie da się, przynajmniej nie tymi dostępnymi w necie sposobami, części z nich nie potrafię zrozumieć i wykorzystać w praktyce, zbyt zaawansowana procedura, PRĘDZEJ DAM SIĘ OGOLIĆ NA ŁYSO niż zdecyduję się dalej z tym cholerstwem męczyć, prościej wyszło mnie odkurzenie starego kompa z windowsem, zainstalowałem na nim Reader DC i mam gdzieś instalację na Linuxie przez niedorobione Wine, to jest chore i tylko dla tych, którzy nie mają co robić, tylko bawić się całymi dniami z cholernym kompem, pozdro, kilka godzin w żici...
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
Odpowiedz
#2
0
A co takiego ma DC, czego nie mają inne czytniki?
Odpowiedz
#3
0
(12-05-2020, 06:32)dedito napisał(a): A co takiego ma DC, czego nie mają inne czytniki?

A no żaden inny nie obsługuje wniosków do programów rządowych, Reader DC to połączenie czytnika .pdf, i kalkulatora excel
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
Odpowiedz
#4
0
Nie wiem co się kryje pod "nie obsługuje wniosków do programów rządowych"
Ja, w ramach e-deklaracji, mam zainstalowany Adobe Reader 9 i tym programem wypełniam co roku deklaracje podatkowe.
Odpowiedz
#5
0
(12-05-2020, 07:55)dedito napisał(a): Nie wiem co się kryje pod "nie obsługuje wniosków do programów rządowych"
Ja, w ramach e-deklaracji, mam zainstalowany Adobe Reader 9 i tym programem wypełniam co roku deklaracje podatkowe.

A no kryje się to, że wniosek w KAŻDYM innym programie po prostu nie otworzy się.
To nie jest e-deklaracja, to bardziej zaawansowany wniosek z przeróżnymi funkcjami, które obsługuje tylko DC
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
Odpowiedz
#6
0
A zdradzisz nam jaki to zaawansowany wniosek?
Odpowiedz
#7
0
(12-05-2020, 08:47)dedito napisał(a): A zdradzisz nam jaki to zaawansowany wniosek?

Wniosek o dofinansowanie z programu "Czyste Powietrze", dostępny po założeniu konta na stronie projektu
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
Odpowiedz
#8
0
To wrzuć ten wniosek jako załącznik, chyba nie ma zakazu rozpowszechniania?
Odpowiedz
#9
0
(11-05-2020, 14:33)onlinemaster napisał(a): Hej. Jak w temacie, próbuję zainstalować i po instalacji otrzymuję komunikat: "instalacja została przerwana, twój system nie został zmodyfikowany. Aby ukończyć instalację w innym czasie ..." czyli nie zainstaluje i już, foldery do katalogu instalacyjnego Program Files wrzucił, ale puste.
Instalowałem inny soft i nie było problemu, a Reader w wersji DC jest mi niezbędny do pracy i nie da się Undecided zamienników Readera DC nie ma

Dodano po pewnym czasie:
Edycja: dam sobie z tym spokój, poczytałem na necie, próbowałem różnych sposobów, i nie da się, przynajmniej nie tymi dostępnymi w necie sposobami, części z nich nie potrafię zrozumieć i wykorzystać w praktyce, zbyt zaawansowana procedura, PRĘDZEJ DAM SIĘ OGOLIĆ NA ŁYSO niż zdecyduję się dalej z tym cholerstwem męczyć, prościej wyszło mnie odkurzenie starego kompa z windowsem, zainstalowałem na nim Reader DC i mam gdzieś instalację na Linuxie przez niedorobione Wine, to jest chore i tylko dla tych, którzy nie mają co robić, tylko bawić się całymi dniami z cholernym kompem, pozdro, kilka godzin w żici...
 
Instalowałeś w taki sposób? - klik (poniżej jest instalacja DC).
[Obrazek: 96ae32b114e54.jpg]
Odpowiedz
#10
0
Potwierdzam.
Konieczny jest tylko upgrade lub instalacja playonlinux do wersji 4.3.4:
dla 19.3 wygląda tak:
Kod:
wget -q "http://deb.playonlinux.com/public.gpg" -O- | sudo apt-key add -
sudo wget http://deb.playonlinux.com/playonlinux_bionic.list -O /etc/apt/sources.list.d/playonlinux.list
sudo apt-get update
w przypadku upgradu - trzeba wejść w menedżer aktualizacji i zainstalować aktualizację POL, która powinna się pojawić, lub jeśli nie było POL zainstalowanego wcześniej wykonać: sudo apt install playonlinux.
Być może trzeba będzie doinstalować xterm - u mnie nie było.
Kod:
sudo apt install xterm
Potem wystarczy postępować wg poradnika, który linkował @omkar.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości