Forum Linux Mint Polska

Autor Wątek: Wolne przeglądarki W Mincie Debian.  (Przeczytany 7705 razy)

emeryt

• Gość
Odp: Wolne przeglądarki W Mincie Debian.
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 11, 2011, 20:35:09 pm »
Cytat:"W Operze sprawdź w Ustawienia/Preferencje/Zaawansowane/Przeglądanie/Ładowanie stron."
Niestety, żadna z opcji (/Przeglądanie/Ładowanie stron.) nie przyspiesza wczytywania strony.

Offline jaco2002

• Miętowa sadzonka
  • **
  • Punkty: 0
  • Środowisko graficzne: Xfce
  • Wersja systemu: Linux Mint 17.1
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 13, 2011, 19:51:38 pm »
Nowa Opera (ver. 11.10) działa o niebo lepiej ( szybciej) od swojej  poprzedniczki. Zdarza się , że przeglądarka się wywali, zwłaszcza, gdy włączy się funkcja turbo. Ale i tak już jest lepiej niż kiedyś, kiedy wczytanie strony trwało 20 sekund i dłużej...

Offline fredzio

• Miętowy liść
  • *
  • Punkty: -2
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 25, 2011, 15:38:15 pm »
W swoim systemie miałem tak samo zaraz po instalacji mi pomógł ten wpis ,wejdź do firefoxa:
w firefoxie w adresie wpisujemy about:config znajdujemy network.dns.disableIPv6 i ustawiamy na true , od tej pory strony w firefoxie sie otwieraja blyskawicznie, ale tylko w firefox,nie wiem jak w innych przeglądarkach.Jak komuś zadziała i pomoże niech da znać będzie dla innych.
siemka...

emeryt

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 26, 2011, 15:45:52 pm »
Ja w podobnym temacie. Połączenie z internetem mam przez LAN 100Mb/s. Zarówno w FF, jak i Epiphany często występuje zatrzymanie akcji, które po chwili znika. W tym czasie w oknie przeglądarki czynny jest tylko "x" w prawym górnym rogu, i to z opóźnieniem . Sprzętu nie podejrzewam, zarówno w XP, i Ubuntu niema tych objawów.

Parę dni temu aktualizowałem jądro do Linux 2.6.38-2-686(i686). Od tego czasu wyszukiwarki działają płynnie, bez blokowania się. Brawo!