Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problemy z drukarką canon
#1
0
mam problemy z drukarką canon IR2520 niby wszystko ok wysyła dokument do druku ale drukarka nie drukuje. Zaznaczam że jestem zielony  a muszę przejść z windowsa. Pracuje na mincie może ktoś podpowie
#2
0
Sterowniki zainstalowane skąd zostały?
[Obrazek: userbar.png]
Prowadzę to forum od roku 2007. Przez ten czas projekt minta bardzo negatywnie się zmienił, stąd mogą w moich postach być opinie z którymi można się nie zgadzać.
#3
0
(29-05-2024, 21:38)mati75 napisał(a): Sterowniki zainstalowane skąd zostały?
Jak zaznaczyłem jestem zielony jeżeli chodzi o linuxa. Zainstalowałem drukarkę z automatu. podłączyłem do usb system wykrył dodał i niby było ok. plik wysłany do druku ale drukarka nie drukuje. przepraszam że tak idiotycznie piszą. Jeszcze jedno ściągnołem sterowniki ze strony canona ale nie umiem ich zainstalować
#4
0
(29-05-2024, 21:38)mati75 napisał(a): Sterowniki zainstalowane skąd zostały?
Słyszałem że społeczeństwo linuksiarzy to tacy fajni ludzie i można uzyskać pomoc ale jak widzę to trafiłem na słabe forum albo jednak o tym pomocnym społeczeństwie to mit. dziękuje wszystkim którzy nie umieli mi pomóc.
#5
0
Nie ma co wylewać żali i frustracji.
To nie całodobowe centrum pomocy.
Jak nie tu pomogą to gdzieś indziej, trzeba szukać, np. tu https://forum.dug.net.pl/viewtopic.php?id=25383
Grunt żeby sobie uzmysłowić, że Linux to nie Windows  i czasem trzeba się trochę więcej nakombinować.
Pozdrawiam.
Zamykam.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości