Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steam. Jak uruchomić Fallout New Vegas?
#15
0
(04-09-2023, 18:21)dragontattoo napisał(a):
(04-09-2023, 17:53)Xvistak napisał(a):
(04-09-2023, 17:41)dragontattoo napisał(a):
(04-09-2023, 12:31)dedito napisał(a): Trzebaby szukać pod kątem frazy "gamemodeauto: dlopen failed - libgamemode.so: cannot open shared object file: No such file or directory"
Może to: https://forums.lutris.net/t/gamemode-problem/12583/6
Spróbowałem tego, w połowie z tych pakietów "nie spełniało zależności", później nie potrafiłem tego naprawić i musiałem stawiać system na nowo Confused . Na szczęscie tylko steam do zainstalowania i aktualizacje.
 Którego Steama zainstalowałeś? W ich sklepie są 4ry.....Też Steam zainstalowałem i odpala się tylko przez konsole przez skrót to tworzy puste okno i się resetuje i uruchamia od nowa....Próbowałem wersję spt i flatpak(ten to udany grecci zapisuje w /var/coś tam i nie idzie tego zmienić czyli katalog Root,wersja apt przynajmniej docelowy katalog home).
Nie wiem co o tym myśleć...kolejna zmiana OSa chyba się kroi.
.
Próbowałem i z ich strony najnowszy i z repozytoriów i też mogę uruchomić tylko z terminala. Na ubuntu jest to samo, na Pop!Os to samo.
  Gościowi na Manjaro poszło...też się zastanawiam czy tam nie wbijać....
Nawet akcelerację myszy pokazał jak włączyć....Sam widzisz jak sprawa wygląda co ja będę dokladać....
Kwestia wyboru i tyle(ale Działającego Wyboru),ot tylko Linux....Do gier to bym na dedykowane rozwiązania distravobstawial,a nie Ubuntu podobne....(tamte masz już wszystkie zoptymalizowane pod tym kątem)

https://m.youtube.com/watch?v=UP4L9ea1jO...e=youtu.be

Skoro działa po przeinstalowanie bez terminala to chociaż to się naprawiło,ale gra nie ruszyła?
Może spróbuj wersję na Epic Gamę znalazłem jest (droższa od tej ma Śrem).Może na Gog popatrz...
Nie wie dziwna sytuacja....Pewno Valve mączki w tym palce....Bo na Koncie kiedyś Steam działał bez problemu...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Steam. Jak uruchomić Fallout New Vegas? - przez Xvistak - 04-09-2023, 18:31

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości