Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klient do obsługi forów na Androida i iOS + Hosting
#3
0
Miałem Fajerfoksa ale dużo dymu, cała kuchnia w sadzach i popiole, a poza tym do tego pogrzebacz jest potrzebny, bo bez niego to można łapy poparzyć. Wink

A tak na serio to osobiście wolę Google Chrome ze względu iż jest wydajniejszy i gry z WebGL lepiej działają, a poza tym jak używałem Firefoxa do grania to przeszkadzał mi w trybie pełnoekranowym automatycznie pokazujący się pasek wyszukiwania po najechaniu kursorem na górną część ekranu, nie wiem do dzisiaj jak go wyłączyć. (Chodzi mi o wersję na PC, a konkretniej na Debiana)

A tak poza tym to czy dodali z powrotem te rozszerzenia do Firefoxa? (Obojętnie czy na PC czy Androidzie)

I na czy na Androidzie były i czy są jakiekolwiek rozszerzenia do przeglądarki? (Ogólnie nie ufam zewnętrznym menedżerom haseł ze sklepu Google Play, już wolę użyć menedżera haseł od Googli)

I jakiego polecacie menedżera haseł do Chrome lub ewentualnie Firefoxa jeżeli można dodawać do tego drugiego jakiekolwiek rozszerzenia? (Chodzi o to, żeby był bezpieczny)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Klient do obsługi forów na Androida i iOS + Hosting - przez SuperTux - 19-06-2024, 21:12

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości