Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Screenshots... czyli nasze ekrany.
#21
1
Better response on post RE: Screenshots... czyli nasze ekranyPochwalę się i ja. Prosto i minimalistycznie.

[Obrazek: GIROUoil.jpg]
Odpowiedz
#22
Tongue 
0
Jeśłi minimalizm to tylko Openbox.  Tongue
[Obrazek: eD0kooUl.jpg]
Odpowiedz
#23
Photo 
0
To i ja jako "swieżynka" pochwalę się swoim pulpitem.



[Obrazek: YWz15PVl.png]
Odpowiedz
#24
0
Witam serdecznie,
Miałem baaaardzo nieprzespany weekend (37h bez snu) więc wykorzystałem go m.in. na stworzenie 2-óch pięknych tapetek dla Mint/Debian (nie zapominajmy o korzeniach i motto: "wszystkie drogi prowadzą do Debiana") tapetek dla monitorów 4k (3440x1440):
  • Dla miłośników przepięknej fabularnie kreskówki Final Space
[Obrazek: Oc1vCs6l.png]
  • Dla miłośników dystrybucji Mint/Debian:
[Obrazek: 5tWbHnal.png]

Mam nadzieję, że się podobają. Jeśli to zły dział proszę o przerzucenie do odpowiedniego.
PS. Prawa strona jest przeznaczona na długi pasek z CONKY Smile
Zdrówka.
A to podgląd jednego z monitorów:
[Obrazek: W4uUXKcl.png]
Born to be root... not to reboot. Dodgy
Odpowiedz
#25
0
saudade Smile

[Obrazek: k6lzbFJl.jpg]
Pozdrawiam,
imarcin0409
Odpowiedz
#26
0
[Obrazek: xd8z9Kyl.jpg]
PC HUNSN bezwentylatorowy, CPU i7-11, RAM 64GB, HD nvme 256G dla MINT , HD ssd 512G dla migawek (backup)
Odpowiedz
#27
Big Grin 
0
Zamieniłem KDE Neon na Sparky Linux  Big Grin

[Obrazek: 158b9a828d348cbagen.png]
Odpowiedz
#28
0
No i jest ... Smile)) ... temat dla Cinnamona z duuuuużą ilością transparentów Smile. Z pewnością, ktoś mógł zwrócić uwagę że mam obsesję na tym punkcie. Poza tym, nowe tematy tzw. "modern" nie bardzo mi odpowiadają na "kanciastość i surowość" okien Sad Ale ten temat to jest to czego szukałem Smile Na migawce jest informacja skąd to wytrzasnąłem, ale dla informacji podaje link: https://www.cinnamon-look.org/p/2025684
Pozdrówka dla wszystkich forumowiczów i rzecz jasna  dla Adminów Smile[Obrazek: dDbKAJwl.jpeg]
PC HUNSN bezwentylatorowy, CPU i7-11, RAM 64GB, HD nvme 256G dla MINT , HD ssd 512G dla migawek (backup)
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości