Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
System / Odp: Problem z instalacją Minta na laptopie HP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dedito dnia Dzisiaj o 20:51:55 »
Niech się też wypowie autor wątku, w końcu to jego problem.
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kris777 dnia Dzisiaj o 20:12:39 »
nie ma sprawy sam to zauważyłem że już strzelam  / strzelamy  :-) na oślep  ...ale temat z ciekawą zagwozdką
3
Niby nic, ale spróbować warto :D
Poza tym możemy sobie dywagować, co ma jedno do drugiego i gadania :) ja tam wolałbym rozwiązać problem a potem rozmyślać czemu jedno z drugim nie ten tego ;)

ok, powiedz mi jak to zrobić bo kuźwa dalej nie wiem co i jak mam zrobić, w tym śmiesznym czarnym terminalu coś wklepać? Czy co?
Dysk USB który podpinam ma katalogi i podkatalogi i pliki, łącznie prawie 300GB, folder "mariusz" to znów folder lokalnego dysku, ma kilka "fabrycznych katalogów, w których jest max. po kilka podkatalogów i plików,, łącznie 150MB
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dedito dnia Dzisiaj o 19:08:19 »
Ten temat jest już tak zaciemniony przez te "przykładowe rzucanie", że może lepiej założyć nowy wątek a ten skierować we właściwe miejsce ;)
A, i żeby nie było, nie piszę tego aby Cię "zj ... ć" tylko zachęcić do bardziej merytorycznego podejścia do wątku. Co złego to nie ja ;)
5
Przedszkole Linuksa / Odp: Zamontowanie położenia nie jest możliwe. no mount object for mounted volume
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dedito dnia Dzisiaj o 18:27:10 »
Niby nic, ale spróbować warto :D
Poza tym możemy sobie dywagować, co ma jedno do drugiego i gadania :) ja tam wolałbym rozwiązać problem a potem rozmyślać czemu jedno z drugim nie ten tego ;)
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kris777 dnia Dzisiaj o 17:20:16 »
hmyy czasem warto rzucać przy trudnym temacie przykładowe  lub jak napisałeś przypadkowe linki ...niż nic nie pomóc.
Wiem same chęci to nie wiele ..ale zawsze może się czegoś nauczymy :-)
Ps. z tymi kartami grafiki to dziwna sprawa ? Niech się bardziej obeznani w tematyce wypowiedzą  .... jestem za cienki
7
Przedszkole Linuksa / Odp: Zmiana ukladu klawiatury przy logowaniu [SOLVED]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mano63 dnia Dzisiaj o 15:06:16 »
 ;)
Pozdrawiam!
8
System / Odp: Logowanie i powtót do logowania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dedito dnia Dzisiaj o 13:53:42 »
Możesz zachować ich konfigurację przechowywaną w katalogu domowym użytkownika, ale pozostawienie zainstalowanych programów (w sensie plików wykonawczych i bibliotek) raczej nie wchodzi w rachubę, chyba, że są to programy typu portable.
9
Po prostu zobacz czy w tych katalogach znajdują się jakieś kolejne i kolejne, tylko tyle :)
Być może dysk próbuje się montować do zajętej lokalizacji.
Wczoraj było już późno i już nie jarzyłem  :D, nie rozumiem co tu "do gadania" mają katalogi, Mint ma zamontować partycje podłączonego dysku USB, katalogi, podkatalogi, jakie i ile by ich nie było, nie maja przecież znaczenia
10
System / Odp: Logowanie i powtót do logowania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jakkor dnia Dzisiaj o 10:06:26 »
Postawiłem od nowa na beta 19.1
A tak na marginesie przy instalowaniu na nowo jest możliwość pozostawienia zainstalowanych programów?
Strony: [1] 2 3 ... 10