Autor Wątek: SeaMonkey - czy jest w jakimś repozytorium Minta? [Solved]  (Przeczytany 2819 razy)

Artwi

• Gość
SeaMonkey - czy jest w jakimś repozytorium Minta? [Solved]
« dnia: Sierpień 19, 2012, 12:47:31 pm »
Witam. Jestem właśnie po instalacji Minta, skuszony podobno bardzo obszerną bazą oprogramowania w repozytoriach.

Niestety, nie potrafię znaleźć SeaMonkey. Ta przeglądarka jest niedostępna w tej dystrybucji?

« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2012, 16:41:46 pm wysłana przez Artwi »

Artwi

• Gość
Odp: SeaMonkey - czy jest w jakimś repozytorium Minta?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2012, 14:47:32 pm »
Wielkie dzięki za chęć pomocy.

Przeszedłem na Minta z innej dystrybucji, bo mogłem przeżyć, że KDE przy aktualizacji zrobiło kaszanę z książki adresowej, że kmail2 zrobił masakrę poczty z kmail (w obu przypadkach miałem kopie), ale nie mogłem przeżyć braku mojej ulubionej przeglądarki Seamonkey/Iceape. Liczyłem, że przy takiej bazie softu Mint będzie miał Seamonkey.  >:(

Artwi

• Gość
Odp: SeaMonkey - czy jest w jakimś repozytorium Minta? [Solved]
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2012, 16:47:06 pm »
Podałem ci przecież wskazówkę, jak to zainstalować.

Wielkie dzięki. Działa,  :D

Choć gdy kiedyś stosowałem podobne rozwiązanie, to wcześniej czy później pojawiał się problem z np. różnymi "gryzącymi" się wersjami gcc...

I niedogodnością jest konieczność ręcznego instalowania pakietów spolszczających (przy czym słownik awanturuje się, że jest niekompatybilny).

Teraz powalczę z Grub2, bo to dla mnie nowość (i nie podoba mi się), ale to w innym topiku.