Książka skarg i wniosków forum Linux Mint PL

• 142 replies
  • 6696 views
*

Offline mati75

• Rodzina Linux Mint
  • 2394
  • 25121
    • >>>Click me!<<<
Odp: Książka skarg i wniosków forum Linux Mint PL
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 05, 2018, 20:17:08 pm »
mati75: widzę, że cieżko znaleźć chętnego. Ja sie osobiście nie dziwie, bo czuje ze nie chodzi o jakies tam umiejętności tylko problem jest między Twoim krzesłem a monitorem.

Bo mam też życie a nie żyje z forum? Właśnie skończyłem urządzać mieszkanie i dopiero zaczynam sieć podłączać, nawet nie mam na czym dupy posadzić żeby sobie porządnie siąść. W pracy nie robię prywatnych rzeczy.

υωαgα α∂мιи !!! вαиαмι иαριєя∂αℓα !!!

*

Offline rrico

• 146
  • 5
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 06, 2018, 08:21:55 am »
Mati znam ten ból, ale ja u siebie postawiłem kanapę i krzesła, nie bieżnie i drabinki :), ostatecznie można stołeczek wędkarski wstawić ;)
O kompy i sieć dbałem w 1 kolejności bo to okno na świat itd., założę się że masz podobnie.
----------------------
Linux Mint 18.2 Mate/Cinnamon x64 | lap Toshiba satellite A350
Ubuntu Mate 16.04.2 x64 | klocek składak (offline)

*

Offline ciastek1981

• 1134
  • 150
  • Sprzątam forum, usuwam reklamy oraz daję bany ;)
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 11, 2018, 00:16:23 am »
Brakuje tylko tego, żeby zaczął marudzić, że ceny wynajmu w Rzeszowie prawie jak w Warszawie 8)

*

Offline mati75

• Rodzina Linux Mint
  • 2394
  • 25121
    • >>>Click me!<<<
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 20, 2018, 18:16:44 pm »
Brakuje tylko tego, żeby zaczął marudzić, że ceny wynajmu w Rzeszowie prawie jak w Warszawie 8)

Spokojnie to już wkrótce, jak mnie krakusy dobrze wkurzą.

υωαgα α∂мιи !!! вαиαмι иαριєя∂αℓα !!!

*

Offline szymon1978

• Rodzina Linux Mint
  • 1593
  • 2073
  • Nieobecny
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 20, 2018, 22:11:20 pm »
Na tą chwilę to najwięcej w temacie ma do powiedzenia Ulvhedin, nie wiem jak szymon1978, bo ja musiałbym się douczyć 8)

No i jak np. yb3 sobie by poradził  ;D No i jeszcze w obwodzie jest "Parówa" ;D 8) (nie pytajcie kto to), ale się chyba nie pcha na afisz.
Panowie,właśnie dostałem posadę Sou Chef`a na którą pracowałem kilka lat.Niestety wiąże się to z wieloma obowiązkami i nawet dla rodziny czasu nie mam.Brakuje mi bycia na forum,lecz moja kariera jest ważniejsza.Jeżeli znajdę czas (co jest bardzo trudne) postaram się pomóc wam w prowadzeniu forum.Mam nadzieję,że ktoś w końcu przywróci SB na forum i pogadamy sobie jak za starych,dobrych czasów.Pozdrawiam i życzę wytrwałości z upierdliwymi użyszkodnikami.

*

Offline kris777

• 180
  • 50
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 20, 2018, 22:25:36 pm »
Panowie,właśnie dostałem posadę Sou Chef`a na którą pracowałem kilka lat.Niestety wiąże się to z wieloma obowiązkami i nawet dla rodziny czasu nie mam.Brakuje mi bycia na forum,lecz moja kariera jest ważniejsza
Gratulacje ! ....forum rozumiem ale nie przesadzaj z rodziną :-)  ...a już słowo "kariera" naprawdę źle mi się kojarzy ...sory ale to moje subiektywne odczucie ....

*

Offline yahoob3

• 683
  • 121
  • Zgryźliwy tetryk
    • Organy Hammonda
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 20, 2018, 22:28:26 pm »
Panowie,właśnie dostałem posadę Sou Chef`a na którą pracowałem kilka lat.
Gratulować? Współczuć? 2w1?
Pozdrawiam i życzę wytrwałości z upierdliwymi użyszkodnikami.
Ale nie obrażasz nas?
Wpadaj częściej, na odstresowanie, bo się spalisz za szybko. Kris777 ma rację.
Powodzenia BTW :)
Mint 18.3 Cinnamon, kern. 4.10; 64-bit na: Lenovo G500S z CPU Pent. 2020M 2.4 GHz*2; 6 GB RAM; GPU Intel+GeForce 720M;
LU#586742

*

Offline ciastek1981

• 1134
  • 150
  • Sprzątam forum, usuwam reklamy oraz daję bany ;)
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 20, 2018, 23:57:24 pm »
@szymon1978

To ja tu wiochy i rabanu narobiłem, a ty się ""zmywasz""  >:( Zdrowie i rodzina są najważniejsze.

@mati75

Możesz jakkolwiek się ustosunkować do propozycji Ulvhedin'a.

1. Forum (czesc aplikacyjna) zapakowac do dockera, źrodło do budowania wystawic na githubie i dać moderatorom prawa do commitowania.
2. Ustawić na serwerze automatyczny deployment, np co 1h (ustawić sprawdzenie czy sa nowe zmiany i przebudować obraz)
3. Wystawić moderatorom backup bazy danych z okrojonymi danymi, np. zamazane hasła i loginy + jeszcze jakas obfuskacja po to aby chetne osoby mogly sobie testowac ustawienia sobie lokalnie (lub zrobic baze taka typowa developerska z fakowymi danymi)
4. Ustawić jekylla do blogowania - uprawnienia dać wszystkim chetnym do pisania artykułów (wprowadzić range zaufany user lub cos w ten deseń). Będzie sie budowało analogicznie jak forum.

Jak będę miał trochę wolnego to przysiądę, poduczę się i zorientuje co i jak.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2018, 00:02:54 am wysłana przez ciastek1981 »