Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie wyłączający się linux w komputerze z windowsem.
#31
0
Ty nie masz katalogu domowego na osobnej partycji? Spróbuj - jakbys robił nową instalację Mint'a - zrobić osobną partycję dla /home i zobacz. wiem, że nie powinno mieć to żadnego znaczenia, ale sprawdź,
Odpowiedz
#32
0
(23-07-2024, 10:57)matadrox napisał(a): Ty nie masz katalogu domowego na osobnej partycji? Spróbuj - jakbys robił nową instalację Mint'a - zrobić osobną partycję dla /home i zobacz. wiem, że nie powinno mieć to żadnego znaczenia, ale sprawdź,

Normalnie zawsze mam ale teraz tak na szybko instaluje i pewnie automat nie zrobił, to nie będzie miało żadnego znaczenia, bo własnie przetestowałem z innym dyskiem, kc300 w slocie nr 1  i działa, komunikat jest ale się wyłącza, zamieniam kc300 i w slot nr 1 idzie inny lexar co teraz dokupiłem, system się wiesza na komunikacie.
Więc ewidentna wina lexara.
Teraz nie wiem co zrobić .... ?? 
1. Kc 3000  jako pliki podręczne w konfliktowym slocie nr1 z lepszym chłodzeniem, tam gdzie wolałbym mieć systemowy. Systemowy z windowsem na lexarze nm760 również na slocie gen4 ale z gorszym chłodzeniem i nm620 jako magazyn w slocie gen3.
2. Zwrócić lexara nm790  i w to miejsce kupić kc3000 są w tej chwili w dobrej cenie. W sumie to bym musiał oba zwrócić. ehh
Odpowiedz
#33
0
Wiesz co nie wiem jak wielkie operacje zamierzasz przeprowadzać, że tak bardzo zwracasz uwagę na to chłodzenie, ale dobrze wentylowana buda, raczej zapewni optymalne warunki pracy dla dysku, bez większego względu na to, w którym slocie będzie się znajdował.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości