Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stworzenie kanału matrix
#3
0
W sumie to się zgadzam, bo forum internetowe jest jednym z tych bardziej "otwartych" kanałów komunikacji i służy głównie do znalezienia rozwiązań problemów technicznych i pełni w swoim rodzaju rolę skupiającą daną społeczność, kanał na Discordzie, Slack lub Matrix, Telegram jest trochę zaprzeczeniem tej idei, bo nie każdy ma czas przeszukiwać historię czatu, rejestrować się, żeby znaleźć rozwiązanie, a forum ma lepszą organizację i nie ma potrzeby zadawania wiele razy tego samego pytania.

Matrix, Discord, Slack, Telegram jest dobrym rozwiązaniem dla grup społecznych ekskluzywnych lub ograniczonych.

Zauważyłem, że w sumie można zadać analogiczną propozycję do mojej, czemu by tutaj nie stworzyć "Linux Mint Polska Deep Web Edition", i pytanie jak rozwiązać problemy z drukarką czy tam sterownikami od karty graficznej, czy ustawienie godziny w Mincie, to powinna być wiedza tajemna, pilnie strzeżona przez Administrację i Strażników Odpowiedzi, a dostęp do forum tylko by się odbywał za pomocą internetu kwantowego. Wink

Takie tam przemyślenia, nie mam na celu nikogo urazić.

Niech decyzję o zamknięciu wątku podejmie administracja, dla mnie wątek jest zamknięty. (Stwierdzam, że jednak nie ma potrzeby migracji do Matrix w przypadku komunikatora na potrzeby forum internetowego, wcześniej sugerowałem się tym, że jest to spójne rozwiązanie, które może mostkować IRC i Telegram i że może istnieć taka potrzeba, ale tylko to moja propozycja.)

Dajmy może się też innym wypowiedzieć Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Stworzenie kanału matrix - przez SuperTux - 13-07-2024, 13:44
RE: Stworzenie kanału matrix - przez SuperTux - 13-07-2024, 19:17
RE: Stworzenie kanału matrix - przez ontos - 13-07-2024, 21:02
RE: Stworzenie kanału matrix - przez mati75 - 13-07-2024, 21:07
RE: Stworzenie kanału matrix - przez SuperTux - 13-07-2024, 23:23
RE: Stworzenie kanału matrix - przez mati75 - 14-07-2024, 11:02
RE: Stworzenie kanału matrix - przez matadrox - 18-07-2024, 20:19
RE: Propozycje od użytkowników. - przez mati75 - 13-07-2024, 14:02

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości