Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie wyłączający się linux w komputerze z windowsem.
#14
1
Better response on post RE: Nie wyłączający się linux w komputerze z windowsem.Wgrywając obraz na pendrive, na koniec nie wyjmuj urządzenia, nie zamykaj systemu, tylko wybierz opcję bezpiecznego usuwania. Często jest tak, że zapis wciąż trwa, chociaż już jakby nie widać tego.  Ventoy też od czasu do czasu, wymaga aktualizacji, bo zdarza się że wybrane obrazy systemów, nie uruchamiają się. Po udpate, startują wszystkie. Przerabiałem już to, będąc pewnym że obrazy są wadliwe. Po wykonaniu update w aplikacji Ventoy, wszystko było w porządku. Spróbuj! Co do tego błędu, nie jestem pewien czy aby wszystkie ustawienia w bios odnośnie M2, są prawidłowe. Sam nigdy nie miałem okazji używac linuksa na takim dysku, bo nie posiadam. Wiem jednak, że nie które biosy mają dodatkowe ustawienia dla tego gniazda. Co do archa z konsoli, uruchomienie go wymaga wpisania archinstall. Jeśli obraz jest aktualny, nie bedzie wymagał nawet aktualizacji luster ani kluczy. Na pewno jednak, połączenie z siecią jest wymagane.
Jednakże jesteśmy na forum Linux Mint, skupmy się w przyszłości na nim Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nie wyłączający się linux w komputerze z windowsem. - przez matadrox - 20-07-2024, 17:43

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości