Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie wyłączający się linux w komputerze z windowsem.
#32
0
(23-07-2024, 10:57)matadrox napisał(a): Ty nie masz katalogu domowego na osobnej partycji? Spróbuj - jakbys robił nową instalację Mint'a - zrobić osobną partycję dla /home i zobacz. wiem, że nie powinno mieć to żadnego znaczenia, ale sprawdź,

Normalnie zawsze mam ale teraz tak na szybko instaluje i pewnie automat nie zrobił, to nie będzie miało żadnego znaczenia, bo własnie przetestowałem z innym dyskiem, kc300 w slocie nr 1  i działa, komunikat jest ale się wyłącza, zamieniam kc300 i w slot nr 1 idzie inny lexar co teraz dokupiłem, system się wiesza na komunikacie.
Więc ewidentna wina lexara.
Teraz nie wiem co zrobić .... ?? 
1. Kc 3000  jako pliki podręczne w konfliktowym slocie nr1 z lepszym chłodzeniem, tam gdzie wolałbym mieć systemowy. Systemowy z windowsem na lexarze nm760 również na slocie gen4 ale z gorszym chłodzeniem i nm620 jako magazyn w slocie gen3.
2. Zwrócić lexara nm790  i w to miejsce kupić kc3000 są w tej chwili w dobrej cenie. W sumie to bym musiał oba zwrócić. ehh
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nie wyłączający się linux w komputerze z windowsem. - przez sunkist - 23-07-2024, 11:21

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości