Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mate, nie mozna zalogowac sie do systemu po czyszczeniu systemu
#15
0
Witam ponwnie,

uruchomiony poleceniem "sudo photorec" zwraca informację "no harddisk found". W niedzielę, kiedy miałem wenę na poszukwania znalazłem poradę jak zmusić testdisk to ujrzenia dysku SSD, dzisiaj niestety nie mam tyle szczęścia.
Pamiętam też, że po pierwszej operacji którą wykonał testdisk, wracał on do głównego menu i SSD znowu był niewidoczny.
Czy jest sposób na zamotowanie na stałe w pamięci testdisk i photorec "obrazu" dysku SSD, żeby widział go z automatu?
Tymczasowo pracuję na mincie na szybko postawionym obok poprzedniego systemu, jednak chciałbym szybko przeprowadzić odzyskiwanie i sprawdzić czy się uda czy nie, a po wszystkim postawić świeży system z 2 partycjami, jedna na system druga na dane, chciałbym też (jeśli to możliwe) zmusić linuxa do samooczyszczania, początkowo miałem 20gb na linuxa, przy pierwszym komunikacje o braku miejsca wyczyściłem coś w folderze /VAR/ zgodnie z poradą znalezioną w internecie, kiedy drugi raz ujrzałem ten sam komunikat zwiększyłem miejsce na 37GB i tydzień temu Mintowi znowu było mało...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mate, nie mozna zalogowac sie do systemu po czyszczeniu systemu - przez adamq89 - 13-11-2020, 10:58

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości