Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problemy z paskiem menu po starcie systemu
#1
0
Witam, od pewnego czasu mam problem który objawia się zanikiem paska menu zaraz po starcie i załadowaniu pulpitu z ikonami. Czas kiedy pojawia się najpierw wskaźnik myszy a później pasek menu jest bardzo krótki. Pasek menu widać tylko na początkowym czarnym tle, tuż przed załadowaniem pulpitu, później się chowa i już nie pojawia. Na laptopie mam dystrybucję Ubuntu Studio 20.04 Laptop to HP Elitebook 8440p próbowałem kombinować ze sterownikami zarówno dla Nvidii, jaki natywnymi. W systemie po wystartowaniu bez paska menu, nie działają niektóre skróty klawiszowe, giną w nim też belki sterowania oknami, nie dziala skalowanie okien. Irytuje mnie konieczność kilkukrotnego wystartowania systemu aż na którymś razem się uda, najczęściej pomaga przejście przez recovery mode, choć nie zawsze. Laptop mam do edycji zdjęć i wolałbym nie reinstalowć systemu, czy ktoś ma pomysł co może pomóc w naprawieniu tego stanu?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
problemy z paskiem menu po starcie systemu - przez [email protected] - 20-01-2021, 20:54

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości