Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problemy z paskiem menu po starcie systemu
#8
0
(21-01-2021, 08:23)yahoob3 napisał(a): Powyższe resetuje panel do ustawień domyślnych.

Możesz jeszcze spróbować dodać użytkownika i zobaczyć czy na nim będzie dobrze.
Pasek menu po zresetowaniu-[użyłem przywracania konfiguracji z menu Ustawienia, Panel], zaczął się pojawiać regularnie (zniknęło z niego część ikon które wcześniej miałem dodane), ale nastąpiło szereg komplikacji: pulpit z ikonami przestał się wyświetlać, nie można korzystać z terminala - nie przyjmuje wpisów z klawiatury i entera, okna ukazują się zminimalizowane, piszę teraz z mozilli wielkości 1/12 ekranu tylko dzieki funkcji f11. straciłem nadzieję, że to się da uratować Sad

Dodano po pewnym czasie:
(21-01-2021, 13:19)[email protected] napisał(a):
(21-01-2021, 08:23)yahoob3 napisał(a): Powyższe resetuje panel do ustawień domyślnych.

Możesz jeszcze spróbować dodać użytkownika i zobaczyć czy na nim będzie dobrze.
Pasek menu po zresetowaniu-[użyłem przywracania konfiguracji z menu Ustawienia, Panel], zaczął się pojawiać regularnie (zniknęło z niego część ikon które wcześniej miałem dodane), ale nastąpiło szereg komplikacji: pulpit z ikonami przestał się wyświetlać, nie można korzystać z terminala - nie przyjmuje wpisów z klawiatury i entera, okna ukazują się zminimalizowane, piszę teraz z mozilli wielkości 1/12 ekranu tylko dzieki funkcji f11. straciłem nadzieję, że to się da uratować Sad
po perzlogowaniu jako inny użytkownik dziala wszystko poprawnie.
Myślalem, że nie uda mi się wywolać okna wylogowania sesji bo system kilka razy startował, (co prawda z paskiem) ale za ro bez kursora myszy i nic poza peyciskiem power  wtedy nie dzialało.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: problemy z paskiem menu po starcie systemu - przez [email protected] - 21-01-2021, 13:19

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości