Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linux mint Cinnamon 20 problem z firefox i startem systemu
#1
0
Witam.

Mam taki problem, a mianowicie kiedy uruchomię firefoxa to po jakimś czasie zaczyna zwalniać i zacina się. Kiedy włączyłem "monitor systemu" to zobaczyłem, że pamięć RAM jest całkowicie zapełniona i system korzysta z przestrzeni wymiany. Kiedy nie korzystam z Firefoxa to przy uruchamianiu wielu programów takiego problemu nie ma. Próbowałem różnych ustawień Firefoxa - kierowałem się poradami zaczerpniętymi z internetu - ale nic to nie zmieniło. Mam laptopa Lenovo ideapad L340, AMD Ryzen5 8GB RAM. Jeszcze jest taka ciekawostka, że kiedy uruchamiam laptopa, bez podłączenia zasilania z sieci, i mam podłączony kabel sieciowy internetu to system Linux Mint zawiesza się i nie chce się załadować. Jak tylko podłaczę kabel sieciowy to startuje bez problemów. Podobnie jest kiedy mam odłączony kabel sieciowy od laptopa, a laptop ma zasilanie tylko z baterii, to Mint startuje bez problemów. Na Windowsie nie ma problemów z załadowaniem systemu w żadnej podanej przeze mnie wcześniej konfiguracji. Proszę o pomoc jak pozbyć się tych problemów?

Emil
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Linux mint Cinnamon 20 problem z firefox i startem systemu - przez emil4 - 13-02-2021, 10:57

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości