Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiedźmin 3 Dziki Gon - niezły sprzęt, słabe wyniki
#5
0
Właśnie odbiłem się od Lutrisa jak od ściany. Program jest skomplikowany jak diabli, pół dnia walczyłem z poradnikami żeby w ogóle zainstalować Wieśka, a Lutris go nawet nie dał rady uruchomić. Dodatkowo tak mi namieszał w systemie plików, że stwierdziłem, że nie dam rady ogarnąć bałaganu po tym programie i zainstalowałem system od nowa.
W kategorii user-friendly daję Lutrisowi ocenę 1/10. Nigdy więcej.
Szukam też po internetach jak dodać DXVK do Wine, ale niestety bez rezultatów. Strona WineHQ to dla mnie czarna magia, nie wiem co po co i do czego. 
Próbowałem jakoś zainstalować Wine Stabbing, który jest zalecany do tego pakietu, ale żaden sposób nie zadziałał.

Ostatecznie zrobiłem też tak, że w menedżerze oprogramowania zainstalowałem Wine oraz pakiet Dxvk-wine64-development, ale niestety nic on nie zmienił. Nie wiem nawet jak sprawdzić, czy Wine go używa czy zainstalował się do bycia se na dysku.


Z innych problemów, czyli niesamowicie długiego rozruchu, to po wpisaniu komendy 
Kod:
58.143s upower.service

wyszedł problem:

Kod:
58.143s upower.service


Reszta trwa po kilka milisekund. Poradzicie coś?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wiedźmin 3 Dziki Gon - niezły sprzęt, słabe wyniki - przez Gorzki993 - 23-07-2021, 16:15

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości