Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopiowanie plików na dyski zewnętrzne USB - poradnik
#13
0
U mnie przy wielu próbach. nigdy nie było problemu przy FAT32, a przy NTFS i exFAT zawsze. Gdy odczekałem około minuty, a przy pendrive kilka minut, to kopiowanie było prawidłowe.

Dodano po pewnym czasie:
Precyzyjnie rzecz ujmując przy FAT32 gdy wskaźnik kopiowania osiągnie szybko zero, to nie znika z pulpitu do czasu prawidłowego skopiowania. Czasem nawet trwa to kilka minut na pendrive'ie. Natomiast przy NTFS gdy osiągnie zero, natychmiast znika z pulpitu i jeżeli odmontuję i wyjmę, to skopiowany plik jest niekompletny. Sprawdzę jeszcze na starym, wolniejszym laptopie z zainstalowanym Mintem Mate w Legacy.

Na starym lapku, jest to samo. Dla mnie nie jest to problem. Mam czas i mogę chwilę poczekać. Trudno wymagać, żeby obsługa NTFS, czy exFAT była w Linuksie perfekcyjna. W Windowsie, czy w Macu jest zdecydowanie gorzej z obsługą systemu plików Linuksa ext. Trzeba korzystać z dodatkowych programów (w Macu Paragon jest płatny, a w Windowsie Linux Reader pozwala tylko na odczyt), a twórcy systemów maja to gdzieś.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Albert Einstein
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Kopiowanie plików na dyski zewnętrzne USB - poradnik - przez omkar - 03-02-2022, 12:04

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości