Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopiowanie z pendrive na pendrive
#9
0
"Do rad podanych przez @MichałM ustosunkowałeś się w zasadzie w 1/4.

Zauważyłeś ? , że :

"Dziękuję @MichałM  , ale podane Twoje sposoby nie działają "

- oznacza , że  dokonując  sprawdzenia wszystkich podanych przez @MichałaM  sposobów , metod , poradzenia  sobie z tym problemem TYLKO  w przypadku 2:
"2. Kopiowanie z pulpitu na pendrive 2 <- wiadomo, że jest problem z uprawnieniami:

"Przy próbach pojawia się komunikat iż pendrive na który usiłuje skopiować  posiada tylko  uprawnienia do odczytu .Być może trzeba gdzieś zmienić te ustawienia  poprzez co nadać temu penowi  uprawnienia  do zapisu plików  lub kopiowania ?

- działa tylko ta rada , dzięki której uzyskałem taką wiedzę w postaci komunikatu  oraz oznacza ,że  pozostałe  rady  oraz wykonane przez mnie  czynności  okazały się nietrafne  , nieskuteczne ,nieprzydatne , ponieważ  nie przyniosły , nie wskazały , żadnych niepoprawnych , złych , ostrzegawczych , komunikatów , reakcji  systemu czy innych  informacji.
Chyba że muszę koniecznie -dla zasad - opisywać w szczegółach krok po kroku co robiłem  i jak sprawdzałem poszczególne porty usb czy działają lub jak wykonywałem próbę kopiowania pliku z pendrive na pulpit czy też zamieszczać wynik, dane , screeny , sprawdzania kondycji systemu plików  w narzędziu dyski .
Sam wskazujesz , iż muszę opisywać szczegółowo, to co zrobiłem aby uzyskać porady  - masz rację - lecz jednocześnie sam nie udzielasz szczegółowo porad -  wskazując tylko ogólnikowo  potencjalny problem , który już w początkowej fazie  może być właśnie tym , którego  próba rozwiązania  ( dzięki Twoim szczegółowym poradom )  może okazać się skuteczna, bez dalszego brnięcia  w zbędne  działania , pisanie postów  etc.  .
Przykłady:
-"2. Kopiowanie z pulpitu na pendrive 2 <- wiadomo, że jest problem z uprawnieniami:
Jakim ,Twoim celem jest to , aby pisać dalszą część posta zamiast odpowiedzieć , poradzić mi - jaki to jest problem z uprawnieniami  i w jaki sposób go rozwiązać ?
Być może Twoja odpowiedź i  rada spowodowałyby iż mój problem zostałby rozwiązany natychmiast ?


-"Ja osobiście w takich przypadkach zrobiłbym kopiowanie z poziomu terminala."

Czy w tym przypadku, podanie przez Ciebie od razu  krótkiej instrukcji  dla mnie jako początkującego ,totalnego amatora 1 lub wskazanie instrukcji  - jak wykonuje się kopiowanie z poziomu terminala  byłoby problemem ?- czy jednak  jako Administrator tego forum- musisz otrzymać osobistą prośbę od danego użytkownika  o  udzielenie szczegółowej instrukcji  ?
Pozdrawiam .

dedito: Dział podstawy lub przedszkole są przeznaczone dla "kompletnie zielonych"


Wiadomości w tym wątku
Kopiowanie z pendrive na pendrive - przez amator1 - 11-11-2022, 12:45
Kopiowanie z pendrive na pendrive - przez dedito - 11-11-2022, 18:43
RE: Kopiowanie z pendrive na pendrive - przez Blade - 13-11-2022, 19:37
RE: Kopiowanie z pendrive na pendrive - przez dedito - 13-11-2022, 19:42
RE: Kopiowanie z pendrive na pendrive - przez dedito - 14-11-2022, 18:25
RE: Kopiowanie z pendrive na pendrive - przez amator1 - 14-11-2022, 22:35

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości