Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czytnik linii papilarnych 04f3:0903 Elan Microelectronics Corp. ELAN
#2
0
2a. Jak mogę aktywować czytnik biometryczny?
- gdzie się to robi? Gdy wszedłem w konfigurację klawiatury, touchpada, czułości, klikania itp...nie było tam nic o opcjach z czytnikiem lini papilarnych.
- jeśli mam sprawdzić lub gdzieś wybrac jakiś sterownik..to gdzie i jak tego szukać?
- interesuje mnie ustawianie tylko takie, gdzie korzystam z oryginalnych pakietów, abym nie musiał ściagać z zewnątrz jakichś sterowników itd...

2b. Jak ustawić, gdy już aktywuję czytnik bio, logowanie, potwierdzanie instalacji własnie czytnikiem jako pierwsza weryfikacja? Chodzi o używanie czytnika wtedy, gdy system prosi o hasło domyslnie. Oczywiście hasło będzie drugą opcją, gdy czytnik nie 'zadziała', albo ktoś inny będzie miał się zalogować.

=================================================================

1. w tym wierszu jest 'dell' i to nie ma znaczenia, ze ja nie wpisuję tego na dellu tylko na asusie?
"wget http://dell.archive.canonical.com/update..._amd64.deb"

2. Nie załapałem o co chodzi z tym: "Nie dotyczy skanowania palców - tu będzie wyświetlał, "że poszło"."
Wcześniej napisałeś, że po określonej komendzie będę skanował 6 palców i ja dopytałem, żemu tyle, skoro ja chcę używać tylko jednego wybranego.
Dopytuję, bo wiem, że są 2 opcje:
- skonfigurowanie na jeden palec
-dodanie innych palców np innych użytkowników


Wiadomości w tym wątku
[oddzielony] Uruchamianie systemu - czytnik linii papilarnych - przez Tomash - 23-12-2022, 18:20

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości