Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy zotwieraniem stron internetowych.
#1
0
Witam serdecznie.

Tak jak w temacie podczas przeglądania internetu w progrogramach Firefox/Google Chrome/Brave wystepuje następujący problem. W pewnym momencie strony internetowe nie wczytują się do końca, nie działają poprawnie lub nie wczytują się wcale. Na krótką metę pomaga rozłączenie się z internetem. zeby lepiej to zobrazować przytoczę przykłady:

1. Wchodzę na stronę Open Spotify. Wybieram utwory muzyczne, ale one nie chcą się odtwarzać. Często po paru próbach udaje się...
2. Otwieram stronę Allegro. Wyszukuję przedmiot, ale nie wszystkie miniaturki zdjęć się wyświetlają...
3. Otwieram Youtube. Nie wszystkie miniaturki filmików otwierają się prawidłowo. Czasami trzeba dłużej poczekać na włączenie się filmiku.
4. Często bywa, że jeśli mam włączony jakiś streaming w tle w jednej karcie, to występują problemy jeśli chcę wyświetlać jakieś strony w kolejnych kartach.

Mam włączoną zaporę, tryb publiczny, czyli przychodzące odrzuć, wychodzące pozwól. Nawet wyłączenie zapory nic nie zmienia. Używam rozszerzeń Malwarebytes Browser Guard i uBlock Origin. Wyłączenie tych dodatków też nie poprawia sytuacji. Jedyne co pomaga to chwilowerozłączenei z siecią, ale często jest to poprawa bardzo chwilowa. Instalowałem tez ponownie powyższe przeglądarki, ale to też nic nie poprawia.

Proszę o pomoc, bo trochę staje się to dla mnie irytujące.

Mogę jeszcze tylko dodać, że równolegle mam zainstalowany Windows 10 i tam nie ma tego typu problemu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Problemy zotwieraniem stron internetowych. - przez adit80 - 12-02-2023, 13:26

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości