Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LibreOffice [Przegranie Polskiego Słownika]
#7
0
(22-03-2023, 16:48)holy fox napisał(a): Sprawdzanie pisowni działa bezproblemowo i nie trzeba nic dogrywać, a tym bardziej płacić.
Sprawdź: Opcje ->Ustawienie języka -> Pisownia
[Obrazek: e3ZuWVml.png]
      Tak byłem tam nie raz,problem w tym że tam mam tylko słownik USA brak polskiego,zresztą teraz to i tak już nieważne.Wgrałem MX chciałem,chciałem lmde 5 ale ma błąd instalator nie wykrył mi Lvm2 i nie podlinkował home,zresztą napisałem oddzielny wątek(narazie bez odpowiedzi).Koniec końców ,wykorzystałem ten live,żeby ściągnąć MXa.Wylaczylem Secure boot i zainstalowałem.Zapiście sobie chodziło o 'wPolish'i jego zależności pakiet i cały laungwich do kde Polish(działa wszystko teraz nawet ocknoł się ten dodatek/wtyczka do libre z tłumaczeń i mam Dwa,wtyczkę mogę wyłączyć...).Odechciało mi się Ubuntu może to wina,że Nie LTS bo miałem 22.10,ale koniec końców powinno takie że czy być uwzględnione w realsie distro....

Dodano po pewnym czasie:
(22-03-2023, 17:14)matadrox napisał(a): Osobiście dawno nie używałem systemów opartych o Ubuntu, ale żaden z nich nie powienien mieć kłopotu z instalacją paczek *.deb, a tym bardziej, żaden nie powinien być ograniczony, tylko do snap. Samo Ubuntu, też nie jest ograniczone tylko do wersji snap. Najlepiej każde oprogramowanie, instalowac poprzez synaptic. Wtedy widać dokładnie, skąd pochodzi paczka. Co do samej pisowni w LibreOffice, naprawdę nie mam pojęcia z czym masz kłopot, albowiem nie spotkałem się z taką przypadłością, jak nie możność sprawdzania pisowni Wink
 Koledze już odpowiedziałem w czym był problem,a dokładniej mx pomogł mi go zlokalizować.Na demną chyba jakieś fatum ciąży,że takie rzeczy się dzieja?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: LibreOffice [Przegranie Polskiego Słownika] - przez Xvistak - 23-03-2023, 02:42

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości